Skocz do zawartości

Lama dowcip.


Ghandi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie dzisiaj na szybko machnąłem z depronu, patyczka po szaszłyku i cienkiego kartonu takie oto dziwadło.

 

059.jpg

 

060.jpg

 

a tu FILM YouTube

 

Bardzo podoba mi sie w lamie to, ze mozna z niej w sumie zrobic wszystko, ograniczeniem jest jedynie wyobraznia ;)

 

Kiedy moja lama stanie sie lama BL i dokladnie rozgryze meandry budowy heli rusze chyba do boju i bede sobie dlubal rozne body ;) z tym ze skocze o rozmiar wiecej i bede dlubal na lopatach i podzespolach HoneyBee 1 ;) ten heli az sie prosi o coaxiala ;)

 

 

BTW. Przy okazji dokonalem epokowego odkrycia ;) otoz w otwory podwozia idealnie pasują patyczki od szaszlykow. takze jesli ktos ma stresa z wiecznie pekajacym podwoziem w lamie moze sobie trzasnac takowe z ogolniedostepnych i tanich jak barszcz badylkow. Pieknie moze nie bedzie, ale jak sie je malnie czarnym markerem to powinno byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA!! Fajnie wykombinowane! Ja właśnie zbieram wszelkie info o ka-50 (już mam) i robię formę na body z włokna szklanego.

 

Obecnie elementy mam po ostatecznym poprawieniu (w stronę in real) i czekają na wyciecie a potem szlifowanie poprawianie lakierowanie i tak w kółko aż mi się będzie podobać wersja wstępna:D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA!! Fajnie wykombinowane! Ja właśnie zbieram wszelkie info o ka-50 (już mam) i robię formę na body z włokna szklanego.

 

Obecnie elementy mam po ostatecznym poprawieniu (w stronę in real) i czekają na wyciecie a potem szlifowanie poprawianie lakierowanie i tak w kółko aż mi się będzie podobać wersja wstępna:D

 

Pozdrawiam!

 

 

o! super super! jak bedziesz mial i mogl to ja bardzo poprosze o komplecik i dla mnie, daj tylko znac ile kasy wyslac, konto i info kiedy odbior ;) wogole zastanawialem sie nad kilkoma roznymi budami dla lamy ;) a w wersji BL mam nadzieje ze uzyskam tyle mocy ze lama bedzie latala zwawiej.

 

Widziles moze gdzies lopaty carbonowe do lamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w fazie budowy póki co - ale depronowy przedmodel wyglądał całkiem jak ka 50 (wersja w80 z 1977r :wink: ) a teraz już plany zmodywikowane tak że wygladają jak seryjna maszyna. Jak juz coś będzie widać to dam znać :D

 

Tu mozna zobaczyć kilka fotek szkieletu. NIestety z poszyciem nie zdążyłem zrobić zdjęć po maszyna została strącona przez mój domowy system ziemia powietrze - kot :D który skutecznie go poszarpał :P

 

http://img395.imageshack.us/img395/4628/photo00014lf7.jpg

http://img180.imageshack.us/img180/9558/photo00015if1.jpg

 

Carbonowe łopatki kiedyś chyba mi się obiły o oczy ale nie dam głowy - były na ebayu jak już i chyba do Helika Blade CX2 - czyli takie jak do lamy.

 

Moze dało by się zrobić? Ale bałbym się że jakiś odłamek się urwie i po oczach da :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.