Skocz do zawartości

Wybór apartury do katamaranu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem tu nowy ale mam nadzieję że znajdę tutaj pomoc. Zbudowałem model katamaranu(bede go uzywał podczas łowienia karpi do wywozy zestawów na odległość około 200-250metrów). Chciałbym abyście pomogli wybrać mi aparature , silniki i reszte elektroniki. Teraz napisze co musi być sterowane radiem:

-po pierwsze do sterowania chce wykorzystać 2 silniki(sterowanie ciągiem bez zakładania steru)

-po drugie potrzebuję mozliwosć sterowania 2 serwomechanizmami które bedą zwalniać i opuszczeć do wody zestawy(kazdy oddzielnie)

-oraz po trzecie żebym mógł sterować trzecim serwomechanizmem który bedzie otwierać kieszeń na środku katamaranu i wysypywać zanęte do wody.

Chodzi mi o takie sterowanie http://www.carpmix.pl/index.php?_a=2&_id=199 to jest link do firmowej łódki. Jest tam opis aparatury co i czym steruje. Chciałbym miec podobne możliwości.

 

Proszę o pomoc i jeśli to możliwe podanie linków do elektroniki w miarę taniej.

 

Z góry dziękuję i proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.