Skocz do zawartości

Itoh


Bartek2220

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż przyszedł czas aby sie podzielic zabawkami ( obcykałem jak sie wkleja zdjęcia na forum :rotfl: )

 

Na pierwszy ogień idzie trenerek Itoh :

 

zdjcie040pk0.jpg

 

zdjcie041us7.jpg

 

zdjcie050oo1.jpg

 

No wiec tak,jestem juz jego trzecim właścicielem.Poprzednio miał go mój instruktor z modelarstwa następnie kolega a teraz ja :wink: Model ma wymiary przyblizone do 1 metra na długości i rozpiętosci.Silnik założony w nim to KEDA A22-20L do tego regulator firmy X ( nie pamiętam juz jaki dlatego firmy X ) jest 30 A.Do tego Mikro-odbiornik SU/R-6FM/PPM 6 Channel Receiver.Serwa - dwie hs 81 ( lotek nie posiada ) .Całość zasilany baterią 1320 mAh 3s ( firmy no niestety nie znanej ).Model lata bardzo fajnie :)Do opisu dodam jeszcze ze estetyką ( naklejki ) zajmuje sie tata :D Wręcz uwielbia to robić :D Ostatnio zmodernizowałem w nim troche podwozie.Problem tkwił w tym że nie umiał startować z ziemi - śmigło było za duże , dlatego zostało przerobione - tata się za to zabrał i wyszło idealnie.No i to tyle :wink: Jak by ktoś chciał plany to może dałbym radę przynieść z modelarni 8) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedz :D Jakiś takiś chochlik drukarski sie wkradł :devil:

 

edit:

Dam dam na 100% :wink: Dziś to było tylko przetarcie szlaków w dziedzinie wklejania zdjęć :P :devil: Bardzo pomógł mi ten wątek : "Jak wstawiać zdjęcia na forum- Samouczek Krok po Kroku " :wink: Bardzo dziękuję Przemkowi że objaśnił to tak jasno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.