Skocz do zawartości

No i przyszedl czas, i mnóstwo pytan


Wabnycek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Nadchodzi czas na zakup nowego modelu, aktualnie latam Acapulco z silnikiem ASP 61 fs (4 takt) na aparaturze Optic 6. Latam już całkowicie samodzielnie (był to pierwszy model w moim krótkim życiu) dozbierałem w końcu wyposażenie skrzynki startowej, i na zimę zamierzam zakupić jakiegoś funfly/akrobacik. Musi on pasować do mojego sprzętu ponieważ nie posiadam za hojnych sponsorów ;p

Myślałem nad modelem typu u-can-do 46 mój "trener" posiada większa wersje tego ptaka ;] Lata wyśmienicie dlatego tez myślę nad mniejszą bestią. Aczkolwiek liczę na podpowiedzi z waszej strony, i jakieś uwagi (jak będą nie obrażę się ;] ).

A co do pytań to mam kilka:

-Jaki model na pierwsza "poważna" akrobacje?

-Jakich akrobacji uczyć się już teraz Acapulco ;] (umiem beczki, pętle , korkociąg ,pętle zaczynając na plecach, trenuje uparcie zawis to chyba wszystko ;])

-Jakich akrobacji będę miał szanse się nauczyć? ;] mam na myśli nowy już model

 

 

Pozdrawiam Wabnycek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trenuje uparcie zawis

 

To chbya jednak nie do tego model, i nadmiaru mocy do zawisu też nie ma.

 

u-can-do 46 mój "trener" posiada większa wersje tego ptaka ;] Lata wyśmienicie dlatego tez myślę nad mniejszą bestią. Aczkolwiek liczę na podpowiedzi z waszej strony, i jakieś uwagi (jak będą nie obrażę się ;] ).

 

Mi się wydaje że chyba ciut za słaby silnik. Model wyjdzie pod 2.4kg (tak podaje producent) i tutaj 10ccm czterotakt to może być za mało do komfortowego latania 3D.

 

 

Jaki model na pierwsza "poważna" akrobacje?

 

Ale jaką tą poważną akrobację? 3D czy coś pod F3A??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jaki model na pierwsza "poważna" akrobacje?

 

Funfly. Sam będę niedługo kupować. Wyposarzenie do Fun'a 1400mm Wystarczy OS 46LA, oraz serwa standardy ;]

 

-Jakich akrobacji uczyć się już teraz Acapulco ;] (umiem beczki, pętle , korkociąg ,pętle zaczynając na plecach, trenuje uparcie zawis to chyba wszystko ;])

 

A jakie jeszcze można z niego "Wycisnąć" ;p

 

 

-Jakich akrobacji będę miał szanse się nauczyć? ;] mam na myśli nowy już model

 

To zależy tylko i wyłącznie od ciebie, twoich Umiejętności i oczywiście nauczycielach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak nie do tego model, i nadmiaru mocy do zawisu też nie ma.

 

A jednak jakoś mi tam wychodzi :P

 

Ale jaką tą poważną akrobację? 3D czy coś pod F3A??

 

Ciężko powiedzieć....

 

moze cos takiego http://nastik.pl/hangar-twist-p-982.html

silnik bys zalozyl os max 46ax

i lala

 

Szczerze to mały ten model, po drugie pisałem ze muszę użyć swojego silnika ;p bo mnie nie stać na inny ;P

 

 

A jakie jeszcze można z niego "Wycisnąć" ;p

 

Sorka ale nie skumałem wypowiedzi :P (ja chciał bym się dowiedzieć co mogę jeszcze nim wykręcić ;p )

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.