Skocz do zawartości

li-Ion z Allegro ?


sudik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zastanawiam sie na takimi pakietami Li-Ion: http://allegro.pl/item431878204_akumulator_3_6v_li_ion1400mah_panasonic_9_99zlhurt.html . Mam pytanie czy to jest dobry wybór, czy mozna je ładowac (nie doszedłem do tego w opisie :oops: ), w opisie pisze, że to sa akumulatory wiec jeżeli sie nie mylę mozna je ładowac. Prosze o pomoc

Pozdrawiam

Bartek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. To są ogniwa li-ion do ładowania. Ale ja bym się zastanowił ... Cena nie jest zbyt atrakcyjna. Są to ogniwa do akumulatorów do laptopów. Lepiej chyba by było kupić kilka uszkodzonych akumulatorów do laptopów (chodzą po ok. 10zł). Często zdaża się, że uszkodzona jest elektronika, a ogniwa potrafią być w dobrym stanie. I w cenie 10 zł będziesz miał 8 -9 sztuk ogniw (w zależności od akumulatora). Druga rzecz to to, że z tych ogniw nie pobierzesz zazwyczaj więcej prądu jak 4.5-6[A]. Do niedużych modeli jeszcze by się nadały, ale waga ich jest dosyć spora w porównaniu z li-pol. Ja takich ogniw używam jedynie do nadajnika ... ceny li-poli spadły na tyle, że tych ogniw nie warto już kupować... (przynajmniej nie w takich cenach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.