Skocz do zawartości

Kabel do symulatora Futaba


grzegorzp

Rekomendowane odpowiedzi

jak za kabel com to za duża kasa ale widze że w innych sklepach podobna cena. za ok 50 na allegro kupisz na usb które mają ten plus że nie trzeba ppdzoja instalować no i do lapków bez com'ów podejdą.

 

skoro pytasz o kabel do aerofly to nietrudno się domyślić jaką jego wersją dysponujesz.

każdy ma szanse działać (com, lpt i usb) na aerofly w twojej wersji.

 

kable do różnych nadajników niczym się nie różnią z wyjątkiem wtyczki która w przypadku t9cap jest trochę niespotykana i tu pewnie jest problem.

 

Co ci mogę doradzić:

1. kup jeśli nie przeszkadza ci że to com

2. jeśli chcesz usb to kup dowolny kabel usb , u pitlaba kup wtyczkę i zlutuj sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro pytasz o kabel do aerofly to nietrudno się domyślić jaką jego wersją dysponujesz.

 

A to z jakiego powodu? Jeżeli mam wersję z niby radiem i chciałbym polatać na mojej Futabie?

 

W każdym razie dzięki za podpowiedź. Ty używasz tego kabelka z Allegro? widziałem je ale nie byłem pewien ile są warte no i sprzedają je po ok. 60 zł :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to z jakiego powodu? Jeżeli mam wersję z niby radiem i chciałbym polatać na mojej Futabie?

 

no to jest oczywiście możliwe i z pewnością tak właśnie jest.

 

ja mam kable własnej roboty. na allegro raczej sprzedawali też robione tylko łądnie zapakowane. ostatnio pojawiły się gotowce chińskie chyba e-sky. o nawet widzę na allegro za 27zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kabelek http://nastik.pl/interfejs-futaba-p-381.html ma szanse działać z Aerofly czy tylko z FMS

 

Ten działa tylko z FMS.

 

Jeśli chcesz kabel do Aerofly'a do Futaby do musisz kupić ten z odp. interface'm:

http://nastik.pl/interfejs-kanalowy-komputera-p-276.html

 

Za całość to będzie z 80-90 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tak, posiadacze FF9 czy jak zwał T9CAP jakich używacie kabelków do symulatorów?
.

 

Do FMS - pitlabowego, do Reflexa producent dołącza kabelek do wybranej aparatury.

Do G2 - oryginalnego manipulatora

Czemu nie kupisz od producenta symulatora?

 

Patrzę tu: http://www.aerofly.de/www/how_to_buy.html

 

I jest napisane, że symulator jest sprzedawany z interfejsem USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem i mam to "niby radio" ale źle mi się z tym lata, na Futabie zrobię sobie program z mixami exp d/r i wszystkimi innymi cudami jakie mi się tylko przyśnią, a w tamtym są tylko dwa drągi. No a poza tym wszelkie pstryczki i przełączniki są tam gdzie ich będę szukał w locie w realu a to chyba nie mało :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli proponujesz mi zakup w Niemczech? Dlaczego skoro u nas jest tyle różnych kabelków.

 

Skoro tak bardzo Cię to dręczy mam oryginalną wersję z przed paru lat sprzedawaną z tym kontrolerem w ksztaucie aparatury rc, chcę to zmienić mogę?

 

Pytanie było proste, na którym kablu pójdzie, a wy zaczęliście mnie posądzeć od razu o piractwo :!: :?:

 

Z użytecznych odpowiedzi dziękuję wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interfejs, który jest w pudełku z Aerofly jest zarazem kluczem sprzętowymto tego symulatora. Zakładając, że mogłeś np. zgubić ten kabel powiem ci, że przy użyciu odpowiednich środków można latać na każdym interfejsie. Więcej informacji raczej nikt na forum nie udzieli, bo wiąże się to z piraceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żebym musiał się w jakikolwiek sposób tłumaczyć przed tobą

 

Ależ kto tego wymaga? Samo to napisałeś, koniec dyskusji oznacza, że to co powiedziałeś w żaden sposób nie jest kwestionowane - więc co ci chodzi?.Starałem się udzielić jak najbardziej rzeczowej odpowiedzi, zwłaszcza, że producent taki kabelek za 30E sprzedaje, a zakup u producenta daje ci 100% gwarancję, że kabelek zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.