Skocz do zawartości

Odbiornik MICRO 555 Problem


kamilos1600

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam taki odbiornik http://www.rcuniverse.com/product_guide/receiverprofile.cfm?receiver_id=5

 

I mam z nim problem :

 

Latalem samolotem i nagle jak zaczolem ruszac drązkiem aparatury samolot nie reagowal samolot wpadl w trawe podnioslem go ruszam drazkiem nic , wziolem odlonczylem lipol i podlonczylem jeszcze raz i zaczeło dzialac wszystko wystartowalem ponownie i po 10sekundach ponownie powturzylo sie to ze samolot nie ragował , potem wziolem samolot do domu podlanczalem -odlanczalem lipol ale dalej nic wzilem poruszalem kwarcem w odbiorniku i zaczelo dzialac przez chwile i potem z nowu nic i potem juz wogule nawet jak odlanczalem lipol

 

zdenerwowalem sie i otworzylem odbiornik i przkrecilem lekko o 1 mm srobke jakis tranzystor czy cos ale potem wziolem go spowrotem w tą sama pozycjie od tamtej pory juz nie dzialało nic kupilem kwarce kwarce nie orginalne tylko jakies podroby zalozylem i chodzi wszystko poprawie ale zasieg jaki mam to 2 m max.

 

jak myslicie jak kupie orginalne kwarce to bedzie dobry zasieg ?

 

czy moze cos z tą srobka co przekrecilem stalo sie nie tak ?

 

a i aparature mam hitecka flash 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to :D

zdenerwowalem sie i otworzylem odbiornik i przkrecilem lekko o 1 mm srobke jakis tranzystor czy cos ale potem wziolem go spowrotem w tą sama pozycjie od tamtej pory juz nie dzialało nic kupilem kwarce kwarce nie orginalne tylko jakies podroby zalozylem i chodzi wszystko poprawie ale zasieg jaki mam to 2 m max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.