Jump to content

Czołem wszystkim=D

Recommended Posts

Witam

Mam na imie Wojtek. Na forum jestem pod loginem Stefanek0910. Modelarstwem zajmuje się od Jesieni ubiegłego 2006-tego roku. Jestem w trakcie składania Modelu Cherokee. Dodam tylko że jest to model cięty laserem i przeznaczony do niego mam nieszczęsny silnik Silver Swallow 2,47ccm przerobiony na żarowy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam serdecznie w naszym gronie. Widzę, że na wstępie chciałeś bardzo szybko rozwiazać problem ze swoim silniczkiem, a tu masz babo placek... Znalazł sie stary zgred i już mu sie coś nie podoba. Otóż tak sobie myślę, że trzeba było jednak najpierw zapoznać się przynajmniej z pierwszą stronką naszego forum. Jest tam także dział pt. "Silniki spalinowe" i to było właściwe miejsce dla Twego pierwszego tutaj wpisu. A tak od razu zrobił się bałaganek :? Ten dział, w którym umieściłeś swój wpis przeznaczony jest dla modeli napędzanych spalinkami. Staramy się także w tytule precyzujnie podawać , czego wątek dotyczy, np. Funtana jakaś tam, Fokker jakis tam , itd. aby ktoś zainteresowany łatwo mógł znależć ineresujący go wątek. W "silnikach" także tytułujemy: MVVS jakis tam, Magnum jakies tam, gaznik do Tigera, itd.. Tytuły typu:"mam problem z silnikiem MVVS przerobionym na benzynkę" nic w gruncie rzeczy nie mówią. Tak więc, aby dłużej nie przynudzać, znajdz chwilę czasu i poczytaj maxymalnie dużo dotychczasowych wpisów i wal swoje, oby merytoryczne i na temat :D , czego szczerze życze i jeszcze raz witam kłaniając sie nisko w pas :wink:

PS. Kuba może pomyślicie nad zmianą tytułu tego działu ze "spalinki" np. na "Modele napędzane spalinkami" ???

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.