Skocz do zawartości

odbiornik do sanwy vg 400


mlody25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję odbiornika do mojej sanwy vg 400, ale nie wiem za bardzo jaki myślę nad tymi baaaardzo tanimi typu e-sky, dynam. Odkupiłem od kolegi modelarza który lata helikami 4 serwa Eco 16 Używał ich do samolotu ale zaliczył kreta i mi je sprzedał od innego kolegi pożyczyłem odbiornik żeby sprawdzić jak to chodzi odbiornik graupner C17 FM35S ale mam problem gdy wygląda mi na to że ten zestaw nadajnik-odbiornik nie współgrają ze sobą bo gdy podłączam 1 serwo to normalnie rusza (tylko raz na jakiś czas tak "podskoczy" to serwo), ale gdy już podłączam 2 lub 3 serwa zaczynają one drgać jakby im było zimno drgają to w lewo to w prawo. nie wiem czego to jest wina czy aparatury serwo czy odbiornika bo akumulatory mam na full naładowane, proszę powiedzcie z czego ten problem może wynikać i podajcie ewentualne rozwiązanie

 

P.S. Jeżeli ktoś chce mogę przesłać 2 filmiki nagrane na telefonie obrazujące problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję odbiornika do mojej sanwy vg 400

Mam wrażenie, że nie ma obowiązku stosowania konkretnych odbiorników do Sanwy :)

Masz radyjko w FM PPM i każdy odbiornik powinien działać.

Odpowiednie kwarce (też nie muszą być tej samej firmy, ale w odbiorniku musza być sprawdzone, że do tego odbiornika) i w powietrze :)

 

PS

Jeżeli CH160 w Twoim podpisie to numer kanału :shock: , to odbiornik też powinien być na taką częstotliwość i mieć taki kwarc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwarce mam włożone jak i w nadajniku tak i w odbiorniku do nadajnika mam TX oczywiście a do odbiornika RX a z tym kanałem to nie wiem tak do końca :oops: bo mi pisze 35,160mhz ale na końcu jest 76 na pomarańczowym tle...

 

 

dsc00076mi2.th.jpg

 

dsc00075qu4.th.jpg

 

EDIT: tutaj jest jeden z filmików obrazujacych problem ( no może dużo nie widać ale słychać jak się telepią serwa http://rapidshare.com/files/147378225/Servo_test_02.3gp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.