Skocz do zawartości

Persli


jakuban

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nigdzie nie mogłem kupić EPP 8 lub 10mm (białego, bo o czarny znacznie łatwiej, swoją drogą jeśli ktoś wie gdzie można kupić to proszę o info) postanowiłem zrobić coś na szybko, z tego co było pod ręką - założeniem było zbudowanie czegoś do 3D.

Spróbujcie zgadnąć z czego powstał model skoro nazywa się Persil (???) :D Było to oczywiście pudełko po proszku do prania. Kształt trochę ściągnięty ze Slofly'a 22, wymiary na oko, a elektronika taka jaka była pod ręką.

Powstało coś takiego dziwacznego (lepsze zdjęcia może potem, bo aparat na wakacjach):

 

klz1222273568p1222273568.jpg

http://img.filestown.eu/viewer.php?id=opt1222273614w1222273614.jpg

 

Póki co pierwszy lot odbył się w domu bo ciągle leje deszcz. Ale lata zgodnie z oczekiwaniami. (film postaram się wrzucić kiedy wróci aparat)

 

Trochę danych:

Rozpiętość - ok. 44cm

długość - ok 48cm

Serwa - 3x8g

Odbiornik- 8g

Regulator - 8g

Silnik - 24g

Pakiet - 2S 600mAh

Śmigło - póki co wypróbowane 9x5, 11x3.8 - lata tak sobie, muszę założyć 9x3.8 bo przy tym śmigle silnik naprawdę szaleje:D

Co do wagi to modelik wyszedł dość ciężki bo tektura jest "potwornie" ciężka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recykling pełną parą :D :devil: :devil: To juz kolejny taki model po tym jak kolega ECO400 zrobił samolot z puszek po piwie :devil: Dobrze jest :D

 

Latającą puchę to można nie jedna zobaczyć na YT, i w większości to niemieckie piwa :devil: Ja z kartoniku zawsze robiłem rzutki u babci jak się nudziłem i latały więc i twoje poleci :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

,,Czego to ludzie nie wymyślą żeby polatać,,

Gratuluje.Kiedyś też zrobiłem parkflaja z pudła po grzejniku elek. i latało nieźle ale wzmocnij kadłub sosną (np 3 mm wystarczy), bo ja tak zrobiłem bo mój się podczas beczek zgiął w połowie.

edit:

Czym kleiłeś go bo ja kiedyś wikol i ca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.