Skocz do zawartości

Coś na początek


sebka34
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W heliku ma naładowany pakiet do 4.35v wiec  ok.

 

Sebka, tak jak rozmawialiśmy zrób 3 rzeczy (w kolejności):

1. sprawdz baterie w nadajniku (niby banał, ale rzeczywiscie moze tak być)

2. skalibruj gaz

3. zbinduj od nowa nadajnik.

 

Jeśli to nie pomoże, dobrze jest jeszcze przywrócić nadajnikowi ustawienia fabryczne. Do tego był chyba jakiś skrót.

 

Niestety ja już nie pamiętam jak  się wykonywało te czynności. Na  youtubie z grubsza patrzyłem, ale jest tyle śmiecio-filmów, że ciężko się przebić. Poszukaj koniecznie na necie (może ktoś tu będzie kojarzył) jak się je wykonuje i jak tylko cokolwiek bedziesz wiedzial dawaj znaka. moze mi sie dzięki temu coś doprzypomni :)

 

I zerknij jeszzcze i dopytaj na rcgroups. tam też był chyba obfity wątek w temacie a zasięg postów jednak większy. Na pewno nie jesteś jedyny z tym problemem... ;)


EDIT: Zapytałem na Heliteamie. Są tam jeszcze tacy co pamiętają :)

 

Tu masz informacje jak skalibrować gaz. Zacznij od tego.  http://www.heli-team.pl/forum/viewtopic.php?p=142734#p142734

 

Swoją drogą. Masz instrukcje do niego? Z tego co chłopaki piszą powinno to być w obstrukcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nadajniku Aku ok. Mierzyłem prąd z rygla daje 4,5V na płytkę główną więc jest ok. Jak na moje oko jakieś uszkodzenie wystąpiło na płytce głównej. Niepokoi mnie najbardziej brak syglanizacji z diody w heliku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wykluczone, ale bardzo mało prawdopodobne. Sporo tych helikow mieliśmy i co jak co, ale z płytka nigdy nie było problemow.

 

Przejdź koniecznie przez punkty które podałem. Inaczej to wszystko to tylko gdybanie. Trzeba wykluczyć podstawy. Najlepiej nagraj przy okazji filmiki. Nie tylko dla nas, ale przydadzą Ci się też do reklamacji jak nic nie wymyslimy.

 

W którym sklepie kupowałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn reklamacje bym składał, ale mimo to dalej walczyl. Chyba że zrobiłeś już wszystko to co napisałem?

 

Do reklamacji nagraj film bo o to prosza. Wrzucisz na Youtube a im linka.

 

Problemów nie robia. Wchodzisz w kontakt. Wypełniasz formularz. Podajesz numer zamówienia i krótki opis. Nigdy jeszcze nie robili probkemu.

 

Pewnie zaproponują Ci nowa płytkę, ale ja bym się bil o helika bnf - W końcu nie musisz się znać na tym... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To spróbuj jeszcze to zbindowac od nowa... Niestety musisz poszukac, ja już nie pamiętam :(

 

Mogę strzelać że najpierw włączyło się helika a potem nadajnik. Ale możliwe że trzebabylo włączyć nadajnik z jakimś przyciskiem jedniczesnie.

Nie ma tam z tylu jakiegoś "bind" (od spodu nadajnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.