Skocz do zawartości

Po prostu muszę się pochwalić :-)


Norbert

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykle jest tak, że drugie dziecko jest przeciwieństwem pierwszego. Jeśli pierwsze daje w nocy spać to drugie raczej nie da, wiem z autopsji tyle że to pierwszy syn dał nam popalić a drugi był spokojny. No cóż, statystyka, szanse że dziecko będzie spało spokojnie są jak 1:2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba , moj znajomy uslyszal 5 lat po slubie ze już zamiast patrzyc się w nią jak obrazek jak po slubie to on zajmuje sie głupotami.

To jej odparł że przez 5 lat tak się w nią wpartywał że mu się aż wzrok pogorszył , musiał zmienić okulary więc teraz czas dać wzrokowi odpocząć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, miałem mieć 100% córkę, mam 2 synów, i nie chce mi się już próbować.

Święta racja, że drugie jest przeciwieństwem pierwszego. A że pierwszy był spokojny, to z drugim musieliśmy dyżury wprowadzić, żeby któreś się mogło przespać. Po skończeniu 1. roku przestał też spać w dzień...

Trzymam kciuki, żeby to pierwsze było to spokojne, bo zawsze będziecie się mogli zastanowić nad drugim.

 

Pozdrawiam

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje,

 

ja mam 2 córki .Starsza 7 lat i nie wykazuje checi modelarskich młodsza 7 miesięcy -tutaj jest jeszcze nadzieja.

A co do czasu ....to trzeba wczesniej posprzatać dom,wysłac zonę do fitness czy gdzieś do kolezanki,zabrać na zakupy a w sobotę powiedzieć ..no kochanie teraz jest czas dla mnie..wracam wieczorem.

 

Bart:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.