Jump to content

Tomisław Piotr

Modelarz
 • Content Count

  885
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dziękuję wszystkim, którzy odpisali na mój post. Prawdą jest oczywiście moja ignorancja. Dysk mam podzielony na 2 partycje, tylko że na systemowej © zapisywałem wszystko. Zaczęło się od "niesprawności" myszki, w której lewy klawisz-zatwierdzający-przestał działać. Wynianna na inną nie zmieniła sytuacji, zacząłem nieudolnie posługiwać się klawiaturą iEnter raz działał, raz nie. Panika! Udało mi się uruchomić "przywracanie systemu", wybrałem datę sprzed 2 miesięcy. Komputer rozpoczął procedurę przywracania, ale jej nie dokończył, meldując, że prawdopodobnie mam włączonego antywirusa i on nie pozwala dokończyć sprawy. Wtedy włożyłem płytę instalacyjną i wybrałem napraw system, a on zrobił to co opisałem wcześniej. Przy okazji podglądając we właściwościach zobaczyłem, że "zwolnił" sto kilkadziesiąt GB przestrzeni. Tak w skrócie wyglądało. Boję się specjalisty, ze względu na koszty, choć jeszcze nie pytałem, spodziewam się kwoty kilku tys. zł, przekraczającej moje możliwości finansowe.
 2. Już było kilku "specjalistów". Gdzie szukać pomocy?
 3. Koledzy, zrobiłem sobie wielką krzywdę przywracając system. Zniknęło 2 lata z życia komputera. Może jest ktoś lub forum, kto by mi pomógł odzyskać system z ostatnich dwóch lat. Na dysku nie mam pliku z datą 2011. Jestem załamany. Nawet programy do odzyskiwania danych nie widzą moich zdjęć i filmów pomiędzy 2010-2012. Czy ktoś mógłby mnie pokierować?
 4. Marcin, nie obraź się, ale Twój film jest troche inny.
 5. A mnie się podoba ten cytat: "tiaa.. pamiętam jak mój tata kupił mi taki samolocik to pierwsze co zrobił wleciał w dom.."
 6. Jedrula, Najlepiej prądem, Wysokie napięcie z sieci przesyłowej można sprowadzić do wody. Zresztą mamy na forum kolegów energetyków, oni dobrze wiedzą jak to się robi. :mrgreen:
 7. A który byl Twój parasol, na tej plaży?
 8. nie się rzuciło, że lotka ma prostokątny obrys
 9. Bartosz Mesjasz, Film też. Obiektyw w kamerze filmuje jak z chromowanego zderzaka na zgięciu. Po co umieszczać takie nijakie filmy?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.