Skocz do zawartości

Fly Sky i6 , Nie bardzo wiem jak sformułowac pytanie:)


enter1978

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem, posiadam aparaturę flysky I6 , kłopot w tym że nie za bardzo znam sie na funkcjach , używam od święta mixera, czasami end piont, i expo i to wszystko.

Ale mojemu nowemu modelowi poświęciłem i sporo czasu i grosza trochę wyciągnął, więc wolał bym go mieć dłuższy czas w jednym kawałku.

O co mi chodzi?

Jest to duży model 3D, i mam ustawione duże wychylenia sterów, i jest fajnie, ale do czasu.

Do latania takie ustawienia jakie mam są w sam raz , ale do lądowania przynajmniej na chwilę obecną nie za bardzo mi takie wychylenia pasują.

Mam nawyki z modelu z zeszłego sezonu , któremu jest daleko do obecnego modelu, stary jak leciał to leciał, ale jak wytracił prędkość to siadał na ziemi i nie było siły aby go wzbić w powietrze.

Nowy model leci z minimalną prędkością , ale wystarczy trącić wysokość tyle co nic, a model wzniesie się o 3m i wyląduje 50m dalej niz chciałem.

Szybko to opanuję ale trzeba wykonać z 40 lądowań , przećwiczyć latanie modelem  , i chcę sobie pomóc radiem.

Wiem że można w radiu ustawić kilka wychyleń sterów.

Wychylenia jakie mam do latania pasują mi jak ulał, ale chciał bym do lądowania , przełącznikiem zmniejszyć wychylenia wysokości, bądź wysokości i lotek(choć lotki nie koniecznie)

Czy ktoś podpowie czy moje radio ma taką funkcję? a jeśli tak to jak to krok po kroku zaprogramować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Functions setup -> switches assign -> Fly mode (ustawiasz ktorym przełącznikiem chcesz zmieniać tryby lotu)

jak już to ustawisz:

Functions setup -> dual rate/exp -> wybierasz kanał i teraz przełącznikiem, który wcześniej ustawiłeś zmieniasz tryby pomiędzy sport a normal możesz dla każdego trybu ustalić inny rate i exp na konkretnych kanałach.

 

Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.