Skocz do zawartości

O.S. max 46La


Migan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :P , planuje kupic ten silnik do modelu Excel 2000 (trenerek) i chciałbym dowiedzieć się czy warto zawracać sobie nim głowe :wink:

 

>Jakie śmigło najlepiej do niego używać (aby miał najlepsze osiągi)?

>Jakie paliwo?

>Czy trudno się go reguluje?

>Jego średnia żywotność.

>Jak zbiornik najlepiej do niego zainstalować??

 

 

 

PS: Czytałem podobne tematy ale nie wszystko wyczytałem co chce wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Migan...

 

>Jakie paliwo?

Zadałeś już to pytanie w swoim poście o MVVS i z tego co widzę otrzymałeś odpowiedź.

 

>Czy trudno się go reguluje?

Na pewno byś znalazł, że regulacja OSów z serii LA jest bardzo łatwa.

 

>Jak zbiornik najlepiej do niego zainstalować??

Najlepiej opatulić gąbką i unieruchomić całość w modelu zachowując możliwie małą odległość od silnika i dając go na takiej wysokości aby górny poziom paliwa był na wysokości rozpylacza w gaźniku.

Jak znam życie to oczekiwałeś odpowiedzi na całkiem inne pytanie a tu drobna literówka całkowicie zmieniła sens pytania.

 

Pochwal się jutro, że znalazłeś odpowiedź, na któreś ze swoich innych pytań, bo jak nie to znowu będę się musiał za ciebie naszukać :lol2: . Przeanalizowałem twoje wcześniejsze posty i tylko dlatego będę próbował ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.