Skocz do zawartości

Radiolink At9S jak uaktywnić klapolotki i dwa serwa na wysokości


kogutos

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,siedzę już kilka godzin nad tym. Czytam instrukcję  i nic z tego nie wychodzi. Chcę mieć klapolotki i obsługę oddzielnych serw na wysokości. Jak włączę Flapperon to mam lotki OK ale mam tylko jedno serwo na wysokości. Jak mam tą funkcję aktywną to nie mogę włączyć Elevon! Jak włączę Elevon to mam mix'a na wysokości czyli mam jakby lotki i wysokość a nie mogę włączyć Flapperon. Wysokość według instrukcji ma być na kanale 2 i 8. Nie mogę w żaden sposób aktywować 8 kanału. Jak mam włączony Flapperon to mam czynny kanał 1, 5 i 6. Może ktoś pomóc jak to ustawić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Temat ogarnąłem. Grzebałem nie w tej funkcji. W zasadzie wszystko sobie ustawiłem. Niestety nie wiem dlaczego nie mam klap pod żadnym switch'em. Lotki podpięte według instrukcji czyli 1 i 6. Flapperon oczywiście aktywny. Ktoś coś pomoże teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.