Skocz do zawartości

Latawce, dmuchawce, wiatr


kreis84

Rekomendowane odpowiedzi

Probowalem na moutainboardzie ale to nie dla mnie.Na snowboardzie nie bo nie lubie desek.Ja

śmigam na nartach :jupi: .Ale nie mialem okazji jeszcze i na razie nie bede mial bo po pierwsze zajalem sie tym sportem na wiosne tego roku a nie bede mial okazji bo wyjezdzam tam gdzie zim nie ma :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie taką zabawkę:

album_pic.php?pic_id=424

album_pic.php?pic_id=425

Aby zobaczyć z czym się to je.

Jeszcze nie udało mi się oblatać go na wietrze, a już mi chodzi po głowie pomysł by zrobić z tego moto-paralotnię :lol:

Stąd moje wcześniejsze pytanie o obliczanie udźwigu :wink:

Ale najpierw muszę doczekać się wiatru, bo jak na złość jest cisza, i zobaczyć jak to lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe dobrze ze napisales: zabawkę.Bo istocie to jest zabawka.Ale ja tez od takiej zaczynalem.I mnie wciągnęło.Tylko z tym wychodz na wiekszy wiatr bo przy malym puszczanie go moze byc trudne. Z tą paralotnią fajny dowcip :lol::lol: I jeszcze rada jedna jakby połknął bakcyla to nastepny kup juz jakis znany markowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.