Skocz do zawartości

Aparatura od lamy


Basti_Ka

Rekomendowane odpowiedzi

Da się. Ja latałem samoróbnym deproniakiem. Ale nie oczekuj rewelacji. Kwarce mogą zostać te same, po prostu wyjmujesz kwarc z lamy i wsadzasz do odbiornika modelu.

Niestety Aparatura od Lamy jest "kastrowana". Ma mały zasięg, duże zakłócenia. Lata się na niej ciężko. Choć taka sama aparatura jest w Nemo, gdzie ma 300m zasięgu, podobno, te Lamowskie mają obniżoną specjalnie moc nadawczą.

Oczywiście, resztę wyposażenia musisz dokupić.

Choć buduję nowy model, to powaznie się zastanawiam, czy jednak do poważniejszego latania nie kupić sobie 6-kanałówki jakiejść lepszej niż E-sky'owska chińszczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że nie wiem czy warto się bawić w jakieś modyfikowanie tego nadajnika czy lepiej może kupić całkiem nowy...i tak nosze się z takim zamiarem ale raczej nie w najbliższym czasie bo jednak trochę grosza na to trzeba...i pomyślałem że może na razie lepiej by było zakombinować w ten sposób :wink: Może jest jakiś dobrze działający odbiornik z tym nadajnikiem...czy po prostu kupować "jaki się trafi" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na upartego możesz poszukać nadajnika od Belta CP - EK2-406A - 120 zł. Wersja z literką A ma możliwość wyłączenia Mikserów i oferuje więcej niż 4 kanały, za 120zł.

Możesz też wyczekac, aż się ktoś będzie pozbywał starszego sprzętu - np. na gwiazdkę, jak bedzie potrzeba kasy na prezenty lub po gwiazdce, jak Mikołaj będzie hojny i doniesie coś lepszego pod drzewko... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...już wszystko wiem... :D Wczoraj z kolegą (jest na tym forum Paweł_W - dzięki za pomoc jeszcze raz :lol: ) podłączyliśmy nadajnik do odbiornika zwykłego e-skaya(nie pamiętam symbolu) z moimi kwarcami i elegancko działają na nim 3 serwa i silniczek...tak więc jest cacy :jupi: Samolocik będzie składany w najbliższym czasie :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.