Skocz do zawartości

Jerry 3f


Lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Modelik doprowadziłem do takiego stanu jak na zdjęciach w ciągu tygodnia. Chciałem mieć coś poręcznego, ekonomicznego do pobujania w kominach w wakacje. Jak widać na zdjeciach napędem będzie bezszczotka, zasilanie LiPol, serwa to dwa HS-55. Prototyp miał 400tkę, NiCd i standardowe serwa. Mam nadzieję ze zmieszcze się w 450g. Prototyp ważył troszkę ponad 600g.

Oto bohater tego postu:

 

jerry1.jpg

 

Skrzydełka czekają na oklejenie.

 

 

jerry2.jpg

 

Kadłub wraz ze statecnzikami już jest oklejony

 

 

jerry3.jpg

 

Bagażnik na elektronikę

 

 

jerry4.jpg

 

Statecznik poziomy jest demontowany i pozycjonowany za pomocą M3 nylonowej oraz rurki od bowdenu (2mm tej białej)

 

 

jerry5.jpg

 

Pogląd na całość

 

 

jerry6.jpg

 

A to cała elektronika, napęd modelu i sterów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dziękuję. Profil to Eppler 193. Wyposazenie to dwa serwa HS-55, motorek 3f z allegro, śmigło 8x4.3 (na razie niestety stałe, nie składane), regler TowerPro 15A, akku Li-Pol 1000mAh 3s. Właśnie zabieram się za oklejanie skrzydełka. Pozostało już niewiele, ale nie pali mi się bo pogoda odstrasza nawet piperka z OSą 40 :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.