Skocz do zawartości

DX7 - porysowana szybka


stawoj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie do użytkowników DX 7 spektrum, bardzo szybko porysowała mi się szybka na wyswietlaczu choć bardzo na to uważałem. Zobaczyłem nawet, że przecierając zwykłą szmatką na szybce zostaje bardzo dużo mikrorys, też tak macie ?.

Raczej to nie realne ale czy widzieliście gdzieś czy można dokupić szybke na wyswietlacz dx7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie udało Ci się kupić nowej szybki, to proponuję obecną wypolerować pastą polerską do modeli plastikowych np. produkcji Tamiya, a następnie zabezpieczyć folią do ochrony ekranów PDA czy aparatów foto, przycinając ją do odpowiedniego kształtu.

 

Ja od razu po zakupie z premedytacją usunąłem folię zabezpieczjąca i po paru latach mam sporo rysek, za to nie mam przez to problemów czy zmartwień :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.