Skocz do zawartości

Easy Glider Pro - składam , proszę o rady i pomoc.


Norbert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to nie mam lub nie zaprogramowałem bo śmigło się obraca siłą rozpędu, to się jakoś programuje w regulatorze czy silniku?

 

I znowu nie wiem co jest grane , za każdym razem jak odłącze lipola i potem podłącze znowu muszę bindować odbiornik by silnik przestał pikać i zaczął działać...

 

Teray y kolei ynowu siwszystko zacięło. Serwa działają jak trzeba ale silnik po podłączeniu zasilania tylko wydaje z siebie podwójne piknięcia i lekko drga w ich rytm.

Wiem już że to nie wina silnika, podłączyłem drugi mniejszy i jest to samo.

Testowałem też na dwóch różnych nadajnikach i odbiornikach.

Czy to możliwe żeby regulator się rozprogramował i dawał takie efekty?

Mam kartę do programowania turningy taką z diodami i przyciskami ale niestety nie wiem jak ją podłączyć bo o ile wtyczkę sygnału z regla wiem gdzie podłączyć to za chiny ludowe nie wiem jak podłączyć do niego zasilanie bo w instrukcji piszą o max 6V więc po pierwsze lipola 3S nie można a po drugie nawet w kompleci żadnej wtyczki ani przejściówki nie załączyli. Jasna cholera mam dość , 4 rano a ja ślęcze jak ten idiota. Może rano coś wymyślę lub mi coś doradzicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 rano a ja ślęcze jak ten idiota.

 

Który idiota ? :D

 

Niektóre regielki programuje się tak jeśli chodzi o hamulec.

Włączasz nadajnik i dajesz gaz na 100%.

Podłączasz pakiet do regla. Wtedy słyszysz pikanie ( u mnie były 4 piknięcia) i w czasie tych piknięć powoli ale płynnie obniżasz drążek aż do 0.

 

I to by było na tyle. Regiel pamięta to ustawienie więc po odłączeniu zasilania hamulec się nie przeprogramuje.

Jak sprawdzić czy działa bez latania modelem? Poruszaj silnikiem przed zaprogramowaniem i po. Powinieneś wyczuć wyraźną zmianę bo silnik na hamulcu ciężej się obraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się poddawać. Podłączyłem karte , zadziałało , silnik zakręcił ładnie. Odłączyłem zasilanie , za 2 minuty podłączam i objaw wraca , silnik wydaje z siebie podwojne pokniecia i drgania w ich rytm.

Zdemontowałem silnik, podłączyłem tylko do regla i karty, zero reakcji , pika jak pikał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak podłączasz pod kartę do programowania, to diody na karcie świecą się w poszczególnych rzędach pokazując jakie są obecnie ustawienia regulatora?

 

Ja mam dokładnie taki sam silnik TR 3530, regiel TR Plush 40A oraz tę samą kartę i wszystko działa cacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie za każdym razem. Czasem podłącze to działa i diody sie swieca, a czasem tylko poka podwójnie i nic więcej a diody na karcie sie nie swieca.

Poruszałem troche kabelkami przy silniku , i jest ok , ale zobaczymy na jak dlugo , zamontuje silnik z powrotem i sie okaze.

 

Okazalo sie , nawet nie zdazylem wlozyc silnika , podszedlem , podlaczam do sazilania i wszystko działa prócz silnika ktory sobie robi bip bip .... bip bip .... bip bip ....

 

 

A może ja coś zle robie , jak wyglada procedura programowania poprawnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie podgrzałem koszulke w której on jest i troszkę się zacisnęła.

Jeszcze ściśle izolacją owinę.

Reklamacja...hmmm... troszke daleko do hongkongu. :(

 

cobra, narazie nie bede sie bawil w lutowanie bo nawet nie mialbym potem takiej koszulki żeby go z powrotem "opakować".

Ta koszulka co jest podgrzana się ciut zacisnęła , i teraz za każdym razem jak podłączam lipola to ładnie wszystko zaczyna działać.

 

Co do tej karty programowania , niestety nie dali do niej instrukcji a po angielsku mam problem. Nie wiem jak ustawić Cut off voltage - low , midle , high,

Start mode też nie wiem czym jest a mam do wyboru soft, normal, very soft.

Timing mode : low middle, high to już bladego pojęcia nie mam co jest.

Governor mode : on lub of , czarna magia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.