Skocz do zawartości

Jaki model ?


thanger

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

jestem nowy na tym forum i odrazu kieruje do Was, zaawansowanych modelarzy nurtujace mnie pytanie. Na wstepie chcialbym dodac ze z modelarstwem juz mialem okazje sie spotkac lecz z modelami samolotow RC jeszcze nie a to jest moja pasja. Do tej pory sklejalem modele redukcyjne, lecz pomyslalem sobie aby zaglebic sie w owym modelarstwie musze zrobic jakis krok naprzod, a wiec aby miec na czym sie 'szkolic" trzeba to zdobyc. Moje pytanie odnosi sie do kupna pierwszego modelu samolotu, szperalem w internecie i znalazlem dosyc ciekawe propozycje:

PC CESSNA 480 RTF

NEMO 3D Airplane

Wizualnie podoba mi sie cessna przypomina "bardziej" samolot. Znacie sie lepiej odemnie wiec prosze Was o nakierowanie mnie na ten wlasciwy tor, i mniejwiecej doradzic ktory wybrac, co jest wada tego modelu a co zaleta. Jestem otwarty na jakies inne propozycje z Waszej strony, a wiec do uslyszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolejny genialny kolego. Zapewne jesteś pewny, że jesteś pierwszą osoba z takim problemem i na pewno nikt nigdy nie zadał tak wyjątkowego pytania.

No i nie ma mowy, żeby o tych modelach ktoś coś już napisał na tym forum :evil:

No a szukanie samemu lub używanie wyszukiwarki jest dla mięczaków :|

 

Tobie niechciało się nawet po łebkach przeczytać tytułów wątków w tym dziale z ostatnich 1-2 tygodni - co ja piszę - na pierwszej stronie tego działu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

jestem nowy na tym forum i odrazu kieruje do Was, zaawansowanych modelarzy nurtujace mnie pytanie.

Witamy serdecznie i od razu kierujemy Cię do powitalni oraz do działu od czego zacząć.

Rozumiem, że nie masz problemu z pisaniem, a temat wałkowany kolejny 1001 raz nie przysporzy Ci wiedzy.

Polecam dwa działy:

Powitalnia i regulamin

i najbardziej rzucający się w oczy SPECJALNIE DLA WAS NA CZERWONO

Od czego zacząć??

 

Jako że mam dobry humor, to obędzie się bez krawata.

 

P.S.

Wpisz sobie "Nemo" w zakładce "szukaj" naszego forum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.