Skocz do zawartości

Zagubione dokumenty --> co dalej?


bigkris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
OC będziesz musiał wykupić jeszcze raz np. w PZU nie prowadzą rejestru ubezpieczeń
.

 

Ten koleś to chyba klapał żeby poklepać :D jak PZU może nie prowadzić rejestry ubezpieczeń ?? W przeciwnym wypadku każdy "polak" miał by takie ubezpieczenie za 50zł od kolegi, co to ma dobrą drukarkę atramentową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

and,

Jak ktoś weźmie na ciebie kredyt , a ty nie będziesz miał sprawy zgłoszonej na policje to życzę ci powodzenia. Kilka lat temu mój Ojciec miał podobna sytuację i żeby nie owo zaświadczenie to prokurator już by go wysłał w pasiaki.

 

Bądź poważny, proszę.

Zapewniam Cię, że policja nie zajmuje się zgubionymi dowodami osobistymi.

A prokurator to nie wilk z bajki o Czerwonym Kapturku, tylko taki sam urzędnik jak każdy inny, działający w ramach obowiązującego prawa.

 

Czy może upierasz się, że jeśli zgłoszę zgubienie dowodu, to potem moge brac kredyty na lewo i prawo i nikt mi nic nie zrobi, bo mam czarodziejskie zaświadczenie?

 

and

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

and,

 

and ja nie będę cie przekonywał do swoich racji. Mamy ponoć wolny kraj.

Nie chcesz - nie zgłaszaj, twoja sprawa.

Co do brania kredytów jak już ktoś ma dwa dokumenty i nieuczciwego pośrednika który ich udziela to "no problem".

Fakt Policja ma gdzieś zagubione dokumenty ale uwierz mi jak później prowadzą postępowanie to ten papierek i fakt iż np. w dniu kradzieży zgłosiłeś ten fakt da ci wiele.

Co do prokuratorów i ich jak to nazwałeś

taki sam urzędnik jak każdy inny, działający w ramach obowiązującego prawa.

to napiszę tylko tyle że nie jedno widziałem i słyszałem więc nie przekonasz mnie że nie traktują każdego jak potencjalnego przestępcę.

W każdym razie pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie wyobraź że jest piątek po południu i gubisz dokumenty... Urząd otwarty jest dopiero w poniedziałek, a w sobotę ktoś sobie może poużywać, a tak to dostaniesz chociaż jakiś papier że zgłosiłeś to...

 

to zgłaszasz w poniedziałek ze zgubiłeś w piątek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napiszę tylko tyle że nie jedno widziałem i słyszałem więc nie przekonasz mnie że nie traktują każdego jak potencjalnego przestępcę.

W każdym razie pozdrawiam. :D

 

Taka ich praca. I żadne zaświadczenie (którego od policji nie dostaniesz) tego nie zmieni.

Również pozdrawiam i kończę występy w tym temacie.

 

and

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.