bartek529 Posted October 11, 2008 Posted October 11, 2008 Bardzo serdecznie witam wszystkich forumowiczów. Wiem że troszkę późno ale jednak zrozumiałem, że chce należeć do grona modelarzy RC. Mam na imię Bartek, jestem z Krakowa, mam 15 lat i swoje modelarskie marzenia. :wink: Jako pierwszy model chciałbym zbudować trenerka ToTo-0, być może zamieszczę na tym forum relacje z jego budowy. :roll: Pozdrawiam!
Mike Posted October 12, 2008 Posted October 12, 2008 No siema Bartek, Nasze grono :wink: się powiększa
muszes Posted October 12, 2008 Posted October 12, 2008 Witaj. Na modelarstwo nie jest nigdy za późno. Dokładnie.Lepiej późno niż wcale
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.