Jump to content

Witam ;]


Recommended Posts

Posted

Bardzo serdecznie witam wszystkich forumowiczów. :D

Wiem że troszkę późno ale jednak zrozumiałem, że chce należeć do grona modelarzy RC.

 

Mam na imię Bartek,

jestem z Krakowa, mam 15 lat i swoje modelarskie marzenia. :wink:

Jako pierwszy model chciałbym zbudować trenerka ToTo-0, być może zamieszczę na tym forum relacje z jego budowy. :roll:

 

 

 

Pozdrawiam!

Posted

Witaj.

 

Na modelarstwo nie jest nigdy za późno.

Dokładnie.Lepiej późno niż wcale

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.