Dawid_RC Posted October 11, 2008 Posted October 11, 2008 Witam! Zamówiłem sobie model na Alledrogo, gosciu niestety jest z Londynu i za przeylke zaplacilem 25zł.Ile orientacyjnie moge czekac na paczke? Pozdrawiam!
mammuth Posted October 11, 2008 Posted October 11, 2008 Zalezy jak wyslal , ale skoro to model i wysylka kosztowala tylko 25 zl. to spodziewaj sie 2 tygodni, to tak z wlasnego doswiadczenia Paczka opusci Anglie w przeciagu 2 dni nastepnie utknie gdzies na poczcie w Polsce .
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.