Jump to content

Witam wszystkich

Recommended Posts

Zaglądałem na to forum już od dawna, zainteresowany różnymi dziedzinami modelarstwa, zawsze czułem się jednak jak lisek chytrusek i było mi wstyd. No to wreszcie założyłem konto i chylę przed Wami czoła.
Modelarstwem zajmuję się od zeszłego wieku, ale interesuje mnie w zasadzie latanie. Czymkolwiek, byle tylko unosiło się w powietrzu i pozwalało sobą kierować. Tak jak do wszystkich dziedzin życia wkracza technika, tak dzieje się i tutaj, a ja jako nieco starszy pan czasem sobie z tym nie radzę, głównie dlatego, że poza językiem ojczystym inne znam raczej ze słyszenia. Kto dziś uwierzy, że kiedyś latało się szybowcem dysponując jednokanałową, lampową aparaturą zrobioną z wyproszonego u ojca odbiornika radiowego Szarotka..? A dziś... Sami wiecie.
Będę Was zatem zamęczał prostymi zapewne pytaniami i mam nadzieję, że tak od razu mnie nie przegonicie.
Pozdrawiam i życzę świetnej zabawy!
Kuba

Witam, to ja na tej samej prostej, ale o jakieś 15 km bliżej Krakowa. :rolleyes: Fotkę wrzuciłem, choć nie wiem czy skutecznie. Uczę się!  ;)  A wiek...? Lepiej poproszę o inny zestaw pytań, wystarczy, że starszy pan. Duuużo starszy! Pozdrawiam!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.