wa1ker Posted October 16, 2008 Posted October 16, 2008 Witam serdecznie kolegów "po fachu" Po długiej przerwie postanowiłem wrócić do modelarstwa RC i bardzo mi z tym dobrze Czas odkurzyć modele aparaturkę kupiłem już nową bo podobno mój Flash 5 to już zabytek cieszy mnie bardzo że dostępność sprzętu modelarskiego i ceny zrobiły się w końcu "ludzkie" więc co tu dużo gadać - do zobaczenia na polu 8)
-==PEGAZ==- Posted October 16, 2008 Posted October 16, 2008 To ja zapraszam do dogłębniejszego przestudiowania regulaminu, a w szczególności pkt.6 I paragrafu (dla ułatwienia chodzi o avatar). Edit: No tak ... a nawet się nie przywitałem ... Witam ...
adi-000 Posted October 16, 2008 Posted October 16, 2008 Witaj. Na pewno znajdziesz tu wiele informacji które pomogą ci odświeżyć swoje hobby. Zmień tylko avatar bo nie wieże żebyś miał taką twarz. :shock:
wa1ker Posted October 16, 2008 Author Posted October 16, 2008 Hmm surowo ale ok taka praca moderatora :twisted: Szkoda ze nie spodobał wam się mój dziki przyjaciel
Kamil6593 Posted October 16, 2008 Posted October 16, 2008 Witaj na forum.Zapytam tak:ile masz lat bo takie coś znacznie w dużym stopniu ułatwia mi rozmowę bo wiem ile ktoś ma lat i wiem jak się zwracać :wink: .Pozdrawiam
Aeron1 Posted October 16, 2008 Posted October 16, 2008 Po długiej przerwie postanowiłem wrócić do modelarstwa Witam nie jesteś jedyny co po pewnym czasie wraca do pasji
wa1ker Posted October 16, 2008 Author Posted October 16, 2008 Witaj na forum.Zapytam tak:ile masz lat bo takie coś znacznie w dużym stopniu ułatwia mi rozmowę bo wiem ile ktoś ma lat i wiem jak się zwracać :wink: .Pozdrawiam Już uzupełniłem profil w niezbędne informacje
Kamil6593 Posted October 17, 2008 Posted October 17, 2008 Acha dziękuję , bo na forum nikt prawie tego nie podaje , zdjęć nie daje , albo daje modelu ,a nie siebie i nie wiadomo jak tu się zwracać.Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.