Jump to content

Witam


Recommended Posts

Posted

Witam serdecznie kolegów "po fachu" :D

Po długiej przerwie postanowiłem wrócić do modelarstwa RC i bardzo mi z tym dobrze :)

Czas odkurzyć modele aparaturkę kupiłem już nową bo podobno mój Flash 5 to już zabytek ;) cieszy mnie bardzo że dostępność sprzętu modelarskiego i ceny zrobiły się w końcu "ludzkie" więc co tu dużo gadać - do zobaczenia na polu 8)

Posted

To ja zapraszam do dogłębniejszego przestudiowania regulaminu, a w szczególności pkt.6 I paragrafu (dla ułatwienia chodzi o avatar).

 

Edit:

:) No tak ... a nawet się nie przywitałem ... Witam ...

Posted

Witaj.

Na pewno znajdziesz tu wiele informacji które pomogą ci odświeżyć swoje hobby.

Zmień tylko avatar bo nie wieże żebyś miał taką twarz. :shock:

Posted

Witaj na forum.Zapytam tak:ile masz lat bo takie coś znacznie w dużym stopniu ułatwia mi rozmowę bo wiem ile ktoś ma lat i wiem jak się zwracać :wink: .Pozdrawiam

Posted
Po długiej przerwie postanowiłem wrócić do modelarstwa

 

Witam :D nie jesteś jedyny co po pewnym czasie wraca do pasji

Posted
Witaj na forum.Zapytam tak:ile masz lat bo takie coś znacznie w dużym stopniu ułatwia mi rozmowę bo wiem ile ktoś ma lat i wiem jak się zwracać :wink: .Pozdrawiam

 

Już uzupełniłem profil :D w niezbędne informacje :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.