Pablolotnik Posted October 17, 2008 Posted October 17, 2008 Witam Chce przerobić siniczek z cd ale nie wiem czy trzeba koniecznie wymienić oryginalny magnes na magnesy neodymowe bo takich nie posiadam.
Bartosz Mesjasz Posted October 17, 2008 Posted October 17, 2008 Tak jest to konieczne. Ciekawą lekturę masz na tej stronie: http://forumrc.alexba.eu/
hubert_tata Posted October 17, 2008 Posted October 17, 2008 Na oryginalnym magnesie osiągi będą dużo gorsze, ale silnik powinien działać. Przynajmniej będziesz miał satysfakcję z uruchomienia przerobionego silniczka.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.