Skocz do zawartości

Pozdrowienia z Krakowa!


szuwar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Ponieważ moj starszy syn dorasta do wieku, w którym zaczynają go interesować takie sprawy jak modele latające, postanowiłem "przy okazji" zrealizować swoje marzenia z dzieciństwa i podziałać trochę na polu modelarstwa RC. Jak na razie moje zainteresowania kierują się w kierunku płatowców z napędem elektrycznym - jakoś w tej chwili bardziej mnie pociągają niż helikoptery...

 

Niewątpliwie będę prosił nie raz o radę na forum, licząc na doświadczenie innych. Mam nadzieję, że starsi stażem modelarze pamiętają czasy, kiedy zaczynali swoją przygodę z modelarstwem, więc wykażą niezbędną dozę cierpliwości. :)

 

Pewnie będzie też okazja poznać się osobiście z kolegami z Krakowa - podejrzewam, że mogę być forumowiczem mieszkającym najbliżej krakowskiego "śmietnika".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, "śmietnik" jest tu:

http://maps.google.com/maps?f=d&saddr=&daddr=50.024881,19.882051&hl=pl&geocode=&mra=dme&mrcr=0&mrsp=1&sz=18&sll=50.024912,19.882352&sspn=0.002123,0.003739&ie=UTF8&ll=50.024912,19.882352&spn=0.016984,0.029912&t=h&z=15

 

Dodam tylko, że zaznaczone na mapie ulice w promieniu kilkuset metrów od tego miejsca to byty raczej wirtualne... Ul. Skotnicka na odcinku pomiędzy Tyniecką na północy a Krajobrazową na południu jest najzwyklejszą drogą polną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.