Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj na forum :D

byle tylko szczęście dopisało, dobre modele, troche chęci i w 2010 na MŚ pojedziesz :D Nasuwa sie tylko pytanie czy bedzie wystarczająco duzo osób zeby pojechac na te zawody, bo w tym roku w kadrze brakowało 3 osób (6 mozliwych, juniorzy i Seniorzy) o_O No ale tutaj mozemy mieć jedynie żal do p. Slowika, ktory mogl wypelnic kims te puste miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum :D

byle tylko szczęście dopisało, dobre modele, troche chęci i w 2010 na MŚ pojedziesz :D Nasuwa sie tylko pytanie czy bedzie wystarczająco duzo osób zeby pojechac na te zawody, bo w tym roku w kadrze brakowało 3 osób (6 mozliwych, juniorzy i Seniorzy) o_O No ale tutaj mozemy mieć jedynie żal do p. Slowika, ktory mogl wypelnic kims te puste miejsca.

 

Akurat składa się że mam Kontakt do P.Słowika. Więc w przyszłym roku kadra pojedzie.

I jak myślę mam już kadrę (skład) najprawdopodobniej w niej nic się zbytnio nie zmieni.

Spokojna głowa będzie w porządku będzie wystarczająco dużo osób do wyboru. Gorzej z Juniorami ;/ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.