Skocz do zawartości

[P] Plany, rysunki M28 (skytruck, bryza)


boskiii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukam planów M28 (Skytruck lub Bryza). Chodzi mi głównie o podstawowe rzuty z zaznaczeniem jakiejś podziałki (chyba że ktoś ma jakieś dokładniejsze opracowanie). Jeśli ktoś z forumowiczów dysponuje czymkolwiek to będę wdzięczny za pomoc

 

Dodałem [P] w temacie zgodnie z regulaminem działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, interesuje Cię makieta czy może model latający M-28 Bryza, a może Bryza Bis posiadam rysunki 1:1. Osobiście mam na ukończeniu Bruzę Bis 1:10 laminatowa do ogródka z większością detali. Posiadam również piękne plany M-2 w skali 1:5,4 Pana Zygmunta Osaka. Poszukuję natomiast planów MIG-17 lub Lim-5, Lim-6 oraz RWD-5 ,którym osobiście miałem okazję kilkakrotnie polatać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się dołączyć do pytania o plany, chcę zbudować model w skali 1/5 (w grę wchodzą również 1/4 i 1/6) w zależności od spodziewanej masy startowej (tak by zmieścić się w 25kg). Zainteresowany jestem praktycznie każdego rodzaju planami tego samolotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Marcin jakich planów szukasz? M-2 czy M-28? Plany M-2 to plany modelarskie samolotu szkolnego produkcji PZL-Mielec z roku 1956 rozrysowane przez Pana Zygmunta Osaka w skali 1:5,4 rozpiętość skrzydeł około 1,7m , natomiast M-28[skytruck-Bryza lub Bryza Bis] nie mylić z AN-28 choć ogólnie wyglądem są identyczneto ja mam rysunki z rzutami ogólnymi samolotu są w nich przekroje kadłuba,srzydeł,oraz usterzenia poziomego i pionowego brakuje natomiast rzekroji gondol silnikowych i przekroji podwozia wszystko jest wskali 1:1 na CD w programie A9CAD.Jeżeli coś Cię interesuje to więcej informacji na PW.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.