Skocz do zawartości

Kolejny zarażony wita


PiterN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam na imię Piotr, mam 23 lata i jestem modelarzem...chyba :)

Od najmłodszych lat podobały mi się aeroplany wszelkiego rodzaju i oczywiście chciałem je też budować, jednak nie zawsze mogłem mieć to co chciałem. Stąd zaczęło się skromnie - na początku modele plastikowe, potem na ładnych parę lat karton (do dziś) po drodze mały szybowiec swobodnie latający pokroju Jaskółki.

Wreszcie kilka miesięcy temu po latach oszczędzania i głodówki ;), z pomocą kolegi zaprojektowałem i zbudowałem swój pierwszy model RC :D Szybowiec który nazwałem BSZD-1 Feniks, później został doposażony w elektryczny zespół napędowy. Niedługo postaram się go zaprezentować.

Jak na razie wciąż jestem na etapie nauki kontrolowania tego wytworu w locie:)

W przyszłości chciałbym budować redukcyjne modele RC oraz bezzałogowe aparaty latające mające praktyczne zastosowanie, np fotografia z powietrza:)

Na forum chciałbym uzyskać pomoc przy budowie przyszłych konstrukcji :)

 

To chyba tyle tytułem przedstawienia

Życzę Towarzystwu i sobie owocnej współpracy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj ze w naszym pięknym hobby jest jedna brzydka sprawa - nerwy... Jeśli cos na prawdę Cię zdenerwowało - odstaw to na chwilę i pozwól sobie ochłonąć :) to moja rada na przyszłe zmagania z modelami i ich budową. Sam przez to przechodziłem, ale na szczęście miałem więcej zapału niż nerwów :)

 

Życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samolotami interesuję się od kiedy pamiętam, że czymkolwiek się interesowałem :)

Nie sądzę, żeby mi to szybko przeszło i mam cichą nadzieję, że uda mi się z tego zrobić sposób na życie :)

Modelarstwo RC to tylko kolejny etap ewolucji który od długiego czasu siedział w mojej głowie i był wielokrotnie przemyśliwany. Jak mi przejdzie to chyba tylko na korzyść pełnowymiarowych, załogowych aeroplanów :) Zresztą w lotnictwie zbytni entuzjazm zakrawający o fanatyzm raczej nie prowadzi do niczego dobrego, więc póki co czekam na to co życie przyniesie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.