Skocz do zawartości

NINJA - relacja z budowy


krzysiek.riese

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. To jestmój pierwszy post w tym dziale z szybowcani. Jako ze ostatnio sprzedałem mój właściwie jedyny szybowiec nadaacy sie do latania na zboczu, wiec postanowilem cos takiego zbudować, załozenia były proste: ma to być stosunkowo nieduże zeby bez problemów skrzydło niedzielone mozna było przewieśc autem i nie za skomplikowane zeby w max. miesiąc mozna było to zbudować.

Wybór padł na NINJĘ z planów na mojejrzegenialnej płycie ..........

Jednak musiałem troszeczkę "poprawić" tenmodel jako ze nie nawidzę takich kanciastych kształtów. zmiany czysto wizualne wiec nie powinny miec znaczenia w locie.

Zdjęcia zamieszczę wieczoremjak wrócę z uczelni a teraz Rysuję sobie plany statecznika poziomego:)

Pozdrawiam

 

P.S.: wie może ktoś z kolegów gdzie mniej więcej wychodzi środek ciężkości w tym modelu? bo na planach nie ma zaznaczne? tak jak w większości szybowców 33% cięciwy i potem przesówać czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.