Skocz do zawartości

Vertigo


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich dziś rozpocząłem budowa modelu "VERTIGO" w zasadzie prace duzo nie posunęły sie do przodu zdarzyłem tylko skompletować wyposażenie skleić i wyciąć plany oraz zrobić podwozie i prawie owiewki

Dane modelu

Rozpietosc: 910mm

Długosc: 900mm

Waga: ????? "ile wyjdzie tyle bedzie" pewnie w granicach 400gram

Plany mozna pobrac TU

 

W modelu planuje zamontować:

Silnik: EMAX 2822

Regulator: TowerPro 30A

Zasilanie: Fullymax 1350mah

Serwa:

Lotki E-sky 8g

Kierunek E-sky 8 g

Wysokosc Tower pro 8G

Odbiornik Micro JAMAR

Planowany oblot na przyszły tydzień

 

Wyposarzenie

21726892nj1.jpg

Podwozie do Modelu

73466529mn9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depron znajomy :mrgreen: Miejscowość też :mrgreen: Bywam tam czasami... A teraz sedno sprawy. Od razu wymień koła. Nadają się do halówki max 300g. Mi przy 350 po kilku lądowaniach w trawę się połamały. Chyba że masz idealnie równą (nie trawę) i długą powierzchnię, żeby podejść bardzo delikatnie. Chociaż i przy delikatnych za którymś razem puszczą. Inaczej, po 5 lotach koła będziesz miał do wyrzucenia koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu wymień koła.

No właśnie z tymi kołami to jest tak ze tylko takie mam a specjalnie nie będę zamawiał. Miałem takie w TROLLU który ważył 450gram :shock: i jakoś nie pękły mam nadzieje ze tu tez troszkę posłużą a lądował będę na asfalcie.

 

oto fotka modelu

1112pu7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wkoncu znalazłem chwile żeby coś przy modelu porobić. Budowa sie przedłuża z kompletnego braku czasu dni zrobiły sie za krótkie :)

I oto efekt :))

29108127vm8.jpg

Górne skrzydło

34551340wj7.jpg

Dolne skrzydło od dołu

64147711fv3.jpg

Kadłub

Model dostał juz malowanko ale jest jeszcze nie spoknczone trzeba dokonczyc kadlub no i pozkladac w kupe

Pracy jest juz nie wiele ale sam nie wiem kiedy znajde czas na dokonczenie tego wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek nie mam ale w wolnej chwili mogę wrzucić dożo nie zrobiłem ale już coś nie coś widać

Napędzał go będzie 100cm boxer (made in china) co do reszty wyposażenia jeszcze nic nie wybierałem wiec na ten temat nic napisać nie mogę. Z planami jest drobny problem ja wzoruje sie na rysunkach które kiedyś znalazłem w necie i mniejszym modelu EDGE 540T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.