Skocz do zawartości

Szalony czy tak dobry pilot?


Leda_g

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś widziałem taki patent na pokazach, że niby jakiś widz wygrywa darmowy lot Piperem, wsiada do samolotu i samolot rusza. Pilotowi nie udaje się wskoczyć do kabiny i Piper w takim "pijanym" starcie wzosi się i zaczyna wyczyniać harce. Do tego komentator, p. Sznuk dorabia dramatyczny komentarz. Wśród publiki poruszenie na maxa! Na koniec okazuje się, że widzem-zwycięzcą konkursu okazuje się p. Masalski, właściciel i pilot Pipera :P .

Nie wiem jak było tutaj, w dodatku oglądałem bez dźwięku, ale wygląda trochę pobodnie, choć tryliard x bardziej brawurowo, zwłaszcza te przycierki skrzydłem... :shock: . Dobry pilot, oj dobry... i odważny :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być szalonym. Na filmie widać jak gość dwa razy zahacza skrzydłem o ziemię. Bardzo dobry pilot potrafi przewidzieć co może się stać po zachaczeniu skrzydłem o ziemie.... Głupota... a później dziwić się że są wypadki lotnicze jak sprzęt jest nadwyrężony. Dziwie się że ktoś pozwolił na takie coś na pokazach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.