GAN Posted February 12, 2007 Posted February 12, 2007 Jakiś link ściągnął mnie na to forum, a że zobaczyłem kilka znajomych twarzy i nicków, to postawiłem się przyłączyć . Pozdrawiam wszystkich GAN
malinn Posted February 12, 2007 Posted February 12, 2007 Witam . MOże coś więcej os obie . Ile mam lat? no i najwazniejsze czym kolega lata lub latał. Pozdrówki z nad morza
qba Posted February 12, 2007 Posted February 12, 2007 Witaj Gan Mam nadzieje ze pomożesz mi troche forum stunigować bo Ty stary wyjadacz w te klocki
GAN Posted February 13, 2007 Author Posted February 13, 2007 o zdrowie rybek pytamZ rybkami bywa raz lepiej, raz gorzej. Zwiększyłem trochę ogólną pojemność : 1x130l + 3x80l + 3x70l + 25l. Latem udało mi się rozmnożyć dość rzadki (a przecudnej urody) gatunek - Taeniacara candidi. Trochę za to mniej latałem w zeszłym roku, ale szykuję się na ten sezon GAN
hubert_tata Posted February 13, 2007 Posted February 13, 2007 No to gratuluję, faktycznie ładny Moje Malawi (o ile pamiętam 330 litrów i same kamienie + 80 l. sump) od dawna żyje własnym życiem. Jakoś zapał akwarysyczny mi minął.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.