Jump to content

Witam


GAN

Recommended Posts

Posted

Jakiś link ściągnął mnie na to forum, a że zobaczyłem kilka znajomych twarzy i nicków, to postawiłem się przyłączyć :D .

 

Pozdrawiam wszystkich

GAN

Posted

Witaj Gan :)

 

Mam nadzieje ze pomożesz mi troche forum stunigować :P bo Ty stary wyjadacz w te klocki :)

Posted
o zdrowie rybek pytam
Z rybkami bywa raz lepiej, raz gorzej. Zwiększyłem trochę ogólną pojemność :lol: : 1x130l + 3x80l + 3x70l + 25l. Latem udało mi się rozmnożyć dość rzadki (a przecudnej urody) gatunek - Taeniacara candidi.

normal_t_candidi_13.jpg

 

Trochę za to mniej latałem w zeszłym roku, ale szykuję się na ten sezon :D

 

GAN

Posted

No to gratuluję, faktycznie ładny :D

Moje Malawi (o ile pamiętam 330 litrów i same kamienie + 80 l. sump) od dawna żyje własnym życiem.

Jakoś zapał akwarysyczny mi minął.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.