Skocz do zawartości

Problem z akumulatorkiem


Salwek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

dostałem model Hummera na urodziny ale zasilacz nie działa, nie mam zielonego pojęcia jaki kupić, gdzie i ile kosztuje.

tak wygląda zasilacz i akumulatorek

pb120182dg9.th.jpgthpix.gif

pb120183vx4.th.jpgthpix.gif

 

Edit:

Zasilacz jednak działa, bo próbowałem go na krótko do żarówki podłączyć i paliła. Jak podłącze akumulatorek, żeby się ładował to nie pali się ta diodka na zasilaczu, sygnalizująca, że ładuje się. Próbowałem podłączać zasilacz bezpośrednio do modelu na krótko. Niby wszystko działało, ale światełko na zasilaczu paliło się tylko wtedy, gdy nacisnąłem żeby jechał do przodu albo do tyłu.

Akumulatorek za czasów kiedy działał (rok temu) to był ładowany może z 3 razy i później już nie działał. Co mogło się z nim stać?? Ile taki akumulatorek może kosztować i gdzie kupić, bo w mojej okolicy nie ma nigdzie sklepu modelarskiego ani nic podobnego (Linki bym prosił :roll: ). Niby model był kupiony w sportowym, gdzie mają takie zabawki, ale mają tylko całe modele, a nie części do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.