Skocz do zawartości

Alpha 1500


Therapy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to samo było, też był to mój pierwszy model typu samolot. Nie dawało sie latać, przy pierwszym locie rozbiłem, ale delikatnie, przy drugim locie poleciałem... ale podobnie jak przy pierwszym locie, była to cały czas walka-wywracało go, wtedy miałem jeszcze małe pojęcie. Teraz prawdopodobnie dołożyłbym obciążenie na przód i ciężarki na krańce skrzydeł, acha i patrząc po zdjęciu widze że skrzydło ma spory kąt zaklinowania, więc troche podniósł bym lotki do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alphy miałem dwie i latało się fatalnie tak jak piszesz ciągła walka. Podobno to świetny model ale nie miałem umiejetnosci. Kraksę mam na filmie ale nigdzie nie wrzucałem. Ta Alpha ma ciekawą historię kupiłem ją za 100 zł RTF od Czeszki. Kupiła mężowi finowi bo jej tata to modelarz ale facet rozbił na pierwszym locie. Kobieta go ładnie naprawiła a, że wyprowadzali się z PL to zrobiła wyprzedaż gratów domowych. Dlatego okazyjnie go kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.