Skocz do zawartości

[P] Poszukuję planów samolotu, modelu TS-11 Iskra


marcin133

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz - owszem mogę porobić kilka skanów, ale dokładnie jakie detale Cię zadowolą..? Jest tego tyle, że trudno ogarnąć.. To jest dokumentacja techniczna prawdziwego samolotu, czyli wszystkie podzespoły, agregaty, podwozie, przewody itd. To jest dokument nieosiągalny 8) Chyba, że masz kogoś w WZL albo na lotnisku gdzie są "Iskry".. Obsługa techniczna dysponuje taką "biblią"..

Jutro porobię kilka skanów i ocenisz, czy będzie to przydatne.. O przeskanowaniu całości raczej nie mam mowy, gdyż grubość tej "biblii" to około 7 cm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldi.

 

Udało mi się z netu ściągnąć część I "płatowiec" :) 200 stron. Kilka bardzo fajnych dokładnych rysunków agregatów.

 

W tym momencie brakuje mi części drugiej (na razie o nie określonym tytule).

 

Interesuje mnie część ogonowa od zbiornika paliwa po stery. Najlepiej gdyby to były dokładne plany wręg przekroje podłużnic itp. Sposób montażu i wygląd popychaczy. Może nawet sposób demontażu poszycia na belce ogonowej ?

 

 

Do silnika jeszcze nie dotarłem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.