Skocz do zawartości

Witam!


Adriee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

pasjonatem modeli RC stałem się ok. 2016 roku (czyli wśród tutejszej społeczności mam w sumie krótki staż..;))... Przygodę zaczynałem od prostego samochodu zbudowanego na Arduino, którego sterowanie odbywało się poprzez moduły nrf24l01

Później kupiłem pierwszy model, a w zasadzie zabawkę ,,drona" i tak moja przygoda z hobby RC FPV zagościła na dobre, aż do dzisiaj.

Obecnie prowadzę bloga oraz kanał na YouTube o tematyce kopterów FPV opartych na oprogramowaniu Betaflight.

Wiele kanałów i stron internetowych jest w zagranicznych językach, co już na początku może skutecznie zniechęcić niektóre osoby raczkujące w kopterach RC FPV. Stąd powstał właśnie blog i kanał, by także nasza polska społeczność miała materiały we własnym języku. Zarówno na blogu, jak i kanale YT jest ciągle wiele do zrobienia...

Opowiadam tam o podstawowych zagadnieniach z oprogramowania Betaflight, jak i bardziej zaawansowanych zagadnieniach dotyczących napraw, czy samodzielnego złożenia modelu koptera. Okazyjnie recenzuję i testuję nowinki techniczne naszego świata RC, które wg mnie są warte uwagi, czy nawet zakupu.

Aktualnie każdy wolny czas przeznaczam na nasze hobby, zdobywanie o nim wiedzy, ,,dłubanie przy modelu" i pomocy innym... a tego czasu ciągle jest za mało... ;)

Mam nadzieję, że także na tym forum będę chociaż trochę pomocny... ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.