Jump to content

Witam!


Recommended Posts

Witajcie,

pasjonatem modeli RC stałem się ok. 2016 roku (czyli wśród tutejszej społeczności mam w sumie krótki staż..;))... Przygodę zaczynałem od prostego samochodu zbudowanego na Arduino, którego sterowanie odbywało się poprzez moduły nrf24l01

Później kupiłem pierwszy model, a w zasadzie zabawkę ,,drona" i tak moja przygoda z hobby RC FPV zagościła na dobre, aż do dzisiaj.

Obecnie prowadzę bloga oraz kanał na YouTube o tematyce kopterów FPV opartych na oprogramowaniu Betaflight.

Wiele kanałów i stron internetowych jest w zagranicznych językach, co już na początku może skutecznie zniechęcić niektóre osoby raczkujące w kopterach RC FPV. Stąd powstał właśnie blog i kanał, by także nasza polska społeczność miała materiały we własnym języku. Zarówno na blogu, jak i kanale YT jest ciągle wiele do zrobienia...

Opowiadam tam o podstawowych zagadnieniach z oprogramowania Betaflight, jak i bardziej zaawansowanych zagadnieniach dotyczących napraw, czy samodzielnego złożenia modelu koptera. Okazyjnie recenzuję i testuję nowinki techniczne naszego świata RC, które wg mnie są warte uwagi, czy nawet zakupu.

Aktualnie każdy wolny czas przeznaczam na nasze hobby, zdobywanie o nim wiedzy, ,,dłubanie przy modelu" i pomocy innym... a tego czasu ciągle jest za mało... ;)

Mam nadzieję, że także na tym forum będę chociaż trochę pomocny... ;)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.