Skocz do zawartości

Czy jest możliwość programowania regulatora TowerPro BMC18A?


pulo29

Rekomendowane odpowiedzi

Yo! Tak więc zgodnie z tytułem pytam, czy jest możliwość programowania regiela TP BMC18A. Mam z nim pewien problem, ponieważ w trakcie lotu, wiadomo, bateria rozładowywuje się, i gdy trzymam cały czas drąg gazu na maks, to regulator pobiera cały czas tyle samo prądu. To się nazywa bodajże Cut-off hard, czyli silnik ciągle daje full z siebie, i jak pakiet dochodzi do minimalnego napięcia, następuje odcięcie dopływu prądu do silnika. I teraz, jak mój pakiet w czasie lotu się na tyle rozładował, że nie wyrabia prądowo, to silnik zaczyna świrować, jego praca jest bardzo niestabilna. Ja bym chciał mieć tak, że jak bateria zaczyna się rozładowywać, to regulator bierze tyle prądu, ile dać może pakiet, czyli Cut-off soft (chyba). Tak więc czy da rady to zmienić. Wiem że regle TP z tej serii Mag (czy coś w tym stylu), można przeprogramować kartą, na allegro kiedyś taką widziałem. Jednak nie wiem co z moim, bo to jest raczej jakaś starsza wersja.

 

PS. Nie wiem, czy jasno przestawiłem zjawisko, bo ja nie za bardzo umiem tłumaczyć...

 

Aha, i jeśli to ma jakieś znaczenie, to: pakiet FlightPower 3s1p 1500mAh 25C, silnik: Dualsky XM2834CA-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.