Skocz do zawartości

Zawody w Chrcynnie 2009


Władek

Rekomendowane odpowiedzi

W drugi weekend września 2009 odbędą się kolejne zawody modeli akrobacyjnych gigantów. Utrzymywanie formuły zawodów tak jak to było w poprzednich latach trochę nas już nudzi. Frekfencja niewielka, a i kibiców nie za wiele. Chodzi nam po głowie, aby te zawody rozegrać w podobnej formule, jak zrobił to Grzesiek Baraniak w Nowym Targu. Czyli tylko FreeStyle. Latamy do muzyki lub bez muzyki 4 minuty free style to co kto umie i jak umie. Jedyne ograniczenie to rozpiętość większa niż 210 cm. Sędziowie oceniają stopień trudności lotu, efekty wizualne, płynność lotu, bezpieczeństwo. Myślę, że taka formuła przyciągnęła by więcej zawodników i każdy lot byłby inny. dzięki temu byłoby ciekawie.

Prosiłbym o sugestie i opinie. Co o tym myślicie? Czy macie ochotę przyjechać do Chrcynna na takie zawody?

 

Pozdrawiam Władek Jarochowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podoba mi się ten pomysł i chętnie skorzystam. Na pewno jest to szansa dla wszystkich, którzy latają dużymi modelami do startu choćby w najprostszej konkurencji. Sądzę ,że takie podejście do sprawy zachęci do startu wielu nowych pilotów. Władku, czy można już oficjalnie publikować imprezę i jej termin ? Chętnie umieszczę info na mojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin jest już klepnięty. Natomiast program stoi pod znakiem zapytania. Jeśli będzie się podobać to co powyżej napisałem i będzie odzew to taką właśnie imprezę zorganizujemy, jeśli odzew będzie umiarkowany, a frekfencja podobna do tej z lat ubiegłych - to po co się szarpać. Wtedy sobie odpuścimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co do górnej granicy jest określona w regulaminie F3M tj.25kg w Polsce ,a 20 kg w Europie.

Co do zawodow organizowanych w Chrycynnym zawsze SUPER chociaż wiaterek jest czasem za duży.

Latanie do muzyki i organizowanie zawodów w tej klasie myślę że będzie tak jak z zawodami F3M ,szściu , siedmiu zawodników i na tym koniec,bo ilu lata do muzyki 6-7 jak w Nowym Targu.Chwała tym pilotom za wiarę w swoje umiejętności i chęci do pokazania się.

U nas w Nowym Targu gdyby nie piknik i wiele różnych modeli i modelarzy z całej Polski ,to myślę że też by to było jak zawsze 6-7 zawodników.

Latanie do muzyki w nowym Targu to wielki przerywnik ,pokaz kunsztu pilotów i co można zrobić modelem 20 kg.

W przyszłym roku zmienimy troszkę regulamin ,będzie opublikowany w styczniu na naszej stronie.

Każda impreza modelarska czy to piknik ,czy zawody pochłania ogrom zaangażowania ,pracy i funduszy .

Proponuję Zadeklarować się i zobaczymy ilu by nas by ło na dzień dzisiejszy.

Podzielmy na :ZAWODY F3M tak

FREESTYLLE tak

Pozdrawiam

Grześ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.