Skocz do zawartości

Jak odebrać 5180 MHZ ?


janko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem sobie za 300 zł pod choinkę takiego drona: https://pl.aliexpress.com/item/4000186985557.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.40175c0fbEhuaY. Dron jak za te pieniądze lata całkiem dobrze, jest w miarę stabilny nawet na sporym wietrze. WIFI z tego drona nadaje na częstotliwości 5180 MHZ. Posiadam telefon, który nie odbiera wifi na tej częstotliwości, a nie zamierzam inwestować w nowy. Dlatego mam prośbę o pomoc jak odebrać chociaż sam obraz z kamery. Posiadam gogle z odbiornikiem RC832, ale też nie odbiera tej częstotliwości. Syn zainstalował na laptopie program dzięki któremu odbieram sygnał i mogę korzystać z przypisanego do drona oprogramowania jednak z bardzo małej odległości kilku metrów, po czym obraz "zawiesza się". Jeżeli istnieje jakieś urządzenie, które można podłączyć do laptopa, mojej komórki albo okularów gogle to byłbym wdzięczny za informację.

Pozdrawiam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.