Skocz do zawartości

kupno samolotu ostateczna decyzja


Doktorek511

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) wiec tak na świeta dostane mój pierwszy model rc:) i najprawdopodobniej bedzei to nemo. ale niestety nemo nie przypomina zadego samolotu a zalezało mi na replice. czy jest jakas replika do 350 zł która da sieprzyzwoicie latać? ( http://www.allegro.pl/item504091700_samolot_messerschmitt_4_kanaly_zestaw_r_c.html ) czy od razu kupoac nemo? z gory dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nemo szkoda kasy - niemarkowe wyposażenie i przestarzały napęd. Lepiej jakiegoś elektroszybowca sobie kup do nauki latania. Jakoś nie widzę nemo jako model do nauki latania - kumpel go kupił i totalna porażka ten model. Dziwię się czemu inni go polecają - chyba nie nim nie latali i nie widzieli jak jest zbudowany. Ma za małe lotki , za duży kadłub i napęd z przekładnią wysunięty na dziobie - kilka kretów i pozamiatane.

 

Szczerze odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje takiego e-Startera

 

IMG_6072.jpg

 

leży i się kurzy wyposażony kompletnie (silnik BL, regiel 18A, 2 pakiety 1320 3s, i 3 micro serwa) cena atrakcyjna 250zł :D

 

Używany fakt, ale twój pierwszy wymarzony model po pierwszym locie będzie gorzej wyglądał o ile będzie w ogóle wyglądał :) A ten trenerek lata rewelacyjnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zamów NEMO ! lub EasyStar lub Sky Lady II. Temat milion razy był juz poruszany jaki model kupić na początek !

 

Co do symulatora to nie model podpinasz tylko aparature ! a teraz to chyba większość ma taką możliwość :D

 

 

PS. Jeżeli zaś chodzi o tego Meśka to jest model prawie identyczny jak z GWS mam taki nie polecam na początek ! przy tym nepędzie to nie polatasz bo lata mułowato ! zresztą na mojej stronie są filmiki jak to lata na takim napedzie i na zmodyfikowanycm tzn. dzwonku z TP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.