Skocz do zawartości

Instrukcja PL Spektrum DX7 propozycja


arro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Arek jestem nowy na tym forum:) . Od kilku dni jestem też posiadaczem Aparatury DX7 stąd moja mała propozycja.

Jestem ciekaw ile osób byłaby chętna na przetłumaczenie instrukcji do niej, ja narazie podpytuje o koszt tłumaczenia. Prosze o info kto by był w stanie się dołożyć i ile osób, może też jakiś sklep się skusi na małe dofinansowanie. Wstępna cena za tłumaczenie to narazie około 1000 ale negocjuje cenę aby było dokładnie wiadomo. Wiadomo im więcej chętnych tym niższa cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie, weź się zastanów, swięta idą trzeba prezenty robić a Ty chcesz kasę wyrzucać.

Instrukcja jest prosta jak konstrukcja cepa, jeśli znasz 300 słów angielskich to sobie ją sam przetłumaczysz, sam mogę Ci przetłumaczyć ale w formie ustnej tzn. przeczytam polskie tłumaczenie a Ty sobie zapiszesz. zapraszam na skypa (slawek_9000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie jest zdanie innych osób, ale ta aparatura jest tak intuicyjna jak mało która.. szkoda kasy na tłumaczenie. Posiedź nad nią 30-40 minut albo popytaj się kogoś kto ma ten nadajnik od jakiegoś czasu i wszystko Ci wytłumaczy.

 

Dodatkowo MX-12 i MX-16s Graupnera to bardzo podobne nadajniki.. a do nich instrukcja PL jest dostępna w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000pln za tłumaczenie?

bez jąder ale to zdrowa wydymka ..nawet u tłumacza przysięgłego bedzie taniej

 

swoją drogą - kupiłes w polskim sklepie -tam sie domagaj kupiłeś zagranicą ......... aaachyba niebedę drązył tematu bo sie znowu dyskusja wywoła.

przypomne że to sprzedawca ma obowiązek dostarczyć kompletną instrukcje obsługi

ja w ten sposób ukochałem pewną firmę na kwotę 31kpln bo niedostarczono mi razem z obrabiarką instrukcji obsługi po polsku oraz DTR i niestety ale nawet sąd ich niepoparł ..zostali z maszyną i bez kasy

 

edit wszyscy pisaliśmy w tym samym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.