Skocz do zawartości

Acro3D -odgrzewany kotlet


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Minęło  siedem lat od narysowania tego modelu.... do jego realizacji.  Radek z Olpen wyciął mi go w czerwcu ale różnymi kolejami losu otrzymałem go dziś. Dokładny opis modelu jest  tu  http://forum.aerodesignworks.eu/viewtopic.php?f=4&t=748

Jest kilka drobnych skuch w projekcie ale to pierdoły. 82 gramy - tyle wazy to co na zdjęciu. Można lżej ale nie będę się z tym spinał. Z tego co pamiętam model wzorowany na Alrechinie  czy jakimś takim.  Jak się składa? No cóż- dobrze. 10 minut roboty do stanu jak na zdjęciach. Może kogoś zainteresują te wykopaliska.

20200117_181948.jpg

20200117_185430.jpg

20200117_185443.jpg

20200117_185454.jpg

acro mod 3d23.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresują Twoje wykopaliska!!!??? Sławku - nareszcie jesteś (chciałoby się powiedzieć). Prawie nie piszę na forum ale czytam i pilnie śledzę Twoje poczynania od lat. Wiele się dowiedziałem i nauczyłem od Ciebie. Teraz też tak będzie. Cieszę się i zasiadam do czytania i obserwacji. Pozdrawiam z Torunia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sp2ukx napisał:

Zainteresują Twoje wykopaliska!!!??? Sławku - nareszcie jesteś (chciałoby się powiedzieć). Prawie nie piszę na forum ale czytam i pilnie śledzę Twoje poczynania od lat. Wiele się dowiedziałem i nauczyłem od Ciebie. Teraz też tak będzie. Cieszę się i zasiadam do czytania i obserwacji. Pozdrawiam z Torunia.

Cześć, zaskoczyłeś mnie trochę miłymi słowami :) Dziękuję. Modele już bardzo rzadko kleję. Ten chodził mi po głowie kilka lat. Dziś skoczyłem do Modelarni na Bitwy Warszawskiej, kupiłem dwie deski balsy, listwy i kleje no i wykleiłem to co na zdjęciach. Całość do szlifowania rzecz jasna. Waga 144g. Nie jest najlżej ale to konstrukcja sprzed 7 lat- wtedy nie walczyłem jeszcze o każdy gram.

20200118_170134.jpg

20200118_170144.jpg

20200118_170156.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja twórczość zawsze cieszy oczy. Niejednokrotnie marzyłem o posiadaniu jakiegoś Twojego akrobata. Niestety nie mam warunków do prac modelarskich. Stać mnie tylko na poświęcenie odrobiny czasu zestawom arf i latanie. Z czym to się wiąże wiadomo. No cóż - nie można mieć wszystkiego. Jeszcze raz dziękuję za relację z budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli żeby było. 

 Wczoraj zrobiłem jeszcze zakończenie kadłuba, dziś posklejałem stateczniki, jutro szlifowanie ( o ile nie zostanę dłużej w pracy)

20200119_122101.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.