Skocz do zawartości

Spektrum DX6i gdzie można kupić?


tomcar11

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj masz w Polsce za podobne pieniądze:

http://www.allegro.pl/item497950508_nadajnik_2_4ghz_spektrum_dx6i_dsm2_mode_2.html

http://www.allegro.pl/item497955006_2_4ghz_spektrum_dx6i_mode_2_odbiornik_ar6200.html

Bez odbiornika się chyba kupować za bardzo nie opłaca bo później musiałbyś go dokupić za 299 zł.

W ofercie nie ma nic na temat gwarancji, pewnie trzeba by było wysłać maila do sprzedawcy z zapytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do mode to raczej indywidualna sprawa każdego modelarza. Ja również nauczyłem się latać w mode1 i próbując na symulatorze przestawić się na mode2 to jest po prostu katastrofa, za nic nie idzie (może to tylko u mnie) w każdym razie łatwo nie jest.

Pomyśl, że np. znajdując się w podbramkowej sytuacji zamiast dać gaz na max odruchowo oddajesz wysokość...

Czytałem że DX nie wiem czy wszystkie trzeba zamówić już z wybranym mode, bo nie da się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno małe pytanie czy Futaba FF-6 (T6XP) śmiga na zwykłych akumulatorkach? Bo producent zaleca pakiet, ale wiadomo o co chodzi najlepiej futaby :crazy:

Z tego co się dowiedziałem to FUTABA ma ustawienia mode od 1 do 4 i kosztuje tyle co SPEKTRUM DX6i.

NO i kupiona w Polsce, to mysle że z gwarancją nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w spektrum przestawienie MODE jest dość problematyczne, da się to zrobić ale z dużą ingerencją w radio (czytaj: utratą gwarancji). Można zamówić mode jakie się chce.

Z tą Futabą nie wiem o co pytasz- pakiet możesz sam polutować z paluszków NiCd lub NiMH kupionych w jakimś sklepie elektrycznym, ew. jeśli latasz elektrykiem to dla małych modeli wpinasz się w regulator i on zasila odbiornik i serwa, dla dużych kupujesz oddzielne lipole i tzw. BEC (oddzielne od tych zasilających silnik).

Futaba nie jest droga, ale ma drogie odbiorniki

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa pytasz o nadajnik, no to wg mnie raczej można włożyć same paluszki bez lutowania, jakkolwiek z takim lekkim dreszczykiem emocji ;). Źle polutowane paluszki będą gorsze od czystych włożonych na wcisk, ale dobrze polutowane bądź zgrzane to prawie 100% pewności.

A i jeśli masz zamiar latać spalinkami, to wg mnie lepiej kupić DX7, bo masz w zestawie pakiety zasilające do nadajnika i odbiornika i cztery całkiem niezłe cyfrowe serwa, a w nadajniku jeden kanał więcej i sporo mikserów. I przydatną IMHO funkcję Model Match, czyli bindowanie oddzielnie do każdego odbiornika. (trudniej o pomyłkę w ustawieniu modelu o ile sie używa oddzielnych odbiorników do kazdego modelu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.