Jump to content

Symulator FMS-kilka pytań żółtodzioba

pdudus1980

Recommended Posts

Jestem szczęśliwym właścicielem samolotu Calmato 40 Trainer i w związku z tym mam kilka pytań. Od miesiąca trenuję na symulatorze FMS i chciał bym się dowiedzieć który z modeli najlepiej odwzoruje lot mojego trenerka. W zasadzie to cały czas latam na SuperCup bez większych dzwonów, inne model też mam opanowane(poza SU-27, bardzo nerwowy a może to wynika z małej precyzji moich analogowych dzwigni w gamepadzie). Z tąd pytanie:

1. Na którym modelu najlepiej latać

2. Po jak długim treningu wyść na pierwsze loty

Z sugestie i podpowiedzi z góry bardzo dziękuję.

Ja też mam Calmato 40 sport (dolnopłat) i od razu do kupiłem aparature trenowałem na APD którego możesz kupić lub ściągnąć demo (chyba) i tam właśnie jest ten model idealnie odwzorowany :)

Ja trenowałem na APD miesiąc i po miesiącu już spokojnie latałem :)

edit: Wiem, że miesiąc to długo ale miałem model opanowany idealnie trenowałem np. Startowałem koło i lądowanie i tak dziesiątki razy pózniej start figura jakaś i lądowanie i starałem się nie zabić kreta :)

Koledze Malker wkradła się literówka w poście,zamiast APD miało być AFP.NIestety,ale żadnej wersji demo programu Aerofly Professional raczej nie znajdziesz,aczkolwiek symulator jest rewelacyjny.Jeśli symulator koniecznie musi być darmowy to ściągnij sobie nową wersję FMS(ma o wiele większy realizm lotu w porównaniu do starszej wersji,podstawowych odruchów się nauczysz)

APD to Aerofly Professional Deluxe.

A pduduś juz wsio wie :) I chyba zakupi oryginał (tak mi na pw mówił dzisiaj, a ja mu doradziłem gdzie najtaniej kupić)

:o

No to podziel się tą informacją - inni też by chcieli kupić najtaniej. :wink:

Darek

Malker-sorka za tą poprawkę,nie myślę dzisiaj zbytnio,o to samo mi w sumie chodziło,wszyscy w moim miescie na nim latają,ale jak opisujemy pudełka płyt czy cuś to piszemy AFPD a nie APD :mrgreen: Stąd ten mój zły tok rozumowania

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.