Skocz do zawartości

Symulator FMS-kilka pytań żółtodzioba


pdudus1980

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szczęśliwym właścicielem samolotu Calmato 40 Trainer i w związku z tym mam kilka pytań. Od miesiąca trenuję na symulatorze FMS i chciał bym się dowiedzieć który z modeli najlepiej odwzoruje lot mojego trenerka. W zasadzie to cały czas latam na SuperCup bez większych dzwonów, inne model też mam opanowane(poza SU-27, bardzo nerwowy a może to wynika z małej precyzji moich analogowych dzwigni w gamepadzie). Z tąd pytanie:

1. Na którym modelu najlepiej latać

2. Po jak długim treningu wyść na pierwsze loty

 

Z sugestie i podpowiedzi z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Calmato 40 sport (dolnopłat) i od razu do kupiłem aparature trenowałem na APD którego możesz kupić lub ściągnąć demo (chyba) i tam właśnie jest ten model idealnie odwzorowany :)

Ja trenowałem na APD miesiąc i po miesiącu już spokojnie latałem :)

 

edit: Wiem, że miesiąc to długo ale miałem model opanowany idealnie trenowałem np. Startowałem koło i lądowanie i tak dziesiątki razy pózniej start figura jakaś i lądowanie i starałem się nie zabić kreta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze Malker wkradła się literówka w poście,zamiast APD miało być AFP.NIestety,ale żadnej wersji demo programu Aerofly Professional raczej nie znajdziesz,aczkolwiek symulator jest rewelacyjny.Jeśli symulator koniecznie musi być darmowy to ściągnij sobie nową wersję FMS(ma o wiele większy realizm lotu w porównaniu do starszej wersji,podstawowych odruchów się nauczysz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G4 http://www.realflight.com/free-g4-demo.html

G3 http://www.realflight.com/free-g3-demo.html

Jeśli chodzi o demo to jest pewnie to o co chodziło malkerowi, ale tu nie ma możliwości podpięcia aparatury.

A co do fms to mi działała właściwie, tylko wersja beta coś :wink: , alpha nie widziała aparatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.