Skocz do zawartości

Coś jakby Piperek


bzik4

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zrobić jakiś samolot na halę a że "desek" nie znoszę wystrugałem sobie z depronu i styropianu małego prawie Piperka. Rozpiętość 790mm długość z silnikiem 580mm, silnik ciężki emax cf2805 :? przepięty w gwiazdę bo było za duże kv, śmigło GWS 7x3,5 regiel za ciężki 18A Mag8 :? odbiornik GWS 4,4g i dwa serwa esky 8g do tego pakiet 2s od Lamy. RTF wyszedł jak na zdjęciu :D bardzo przyzwoicie ale jeszcze nad tym popracuję :mrgreen:

dsc00122pr6.jpg

w800.png

dopiero teraz zauważyłem że nie zrobiłem zdjęcia całego samolotu :roll:

 

dsc00125qu8.jpg

w800.png

dsc00123jg4.jpg

w800.png

Maszyna jeszcze nie oblatana ale jutro będzie TEN dzień! I na pewno jakaś fotka całego.

zdjęcia niestety nie najlepszej jakości ale dysponowałem tylko telefonem .

 

EDIT

a oto i pipek w całej okazałości :D

pc200085xp6.jpg

w800.png

niestety aura nie pozwoliła oblatać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ciągle mnie dręczy jedno pytanie czy na pewno wyrobisz się z tym na hal :? i??. Chodzi mi o to czy się wyrobisz ze skrętem przed ścianą. I model tylko ze sterem kierunku... :? Musi być duża hala :D . Ja bym się bał, że go rozwalę przed lotami na hali :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.