Skocz do zawartości

Łódż do wywozu zanęty wędkarska


specjalford

Rekomendowane odpowiedzi

Tak otrzymałem dokładną instrukcje ,chciałem jednak to zrobić po swojemu i zrobiłem krytyka rzecz normalna ale obrażanie to odmienna rzecz :'(

zrobie to samo z aluminium a i tak zastosuje zato większe aku bo od wagi nie odstąpie :twisted: bo na ryby jeżdże czymś takim i pod sam staw

 

865b7ad9d4b2f281.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

powinna mieć długość : 102 - 51 - 25,5 z zaletą jak najdłuższej. Długość tą należy mierzyć od płytki laminatu odbiornika.

 

 

Jeśli nie odcinałeś oryginalnej anteny to wyprowadź ja na zewnątrz najwięcej ile się da, użyj rurki od bowdenu w celu zrobienia stojącej i masz gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena to cieniutki kabelek ja przykręciłem go do anteny samochodowej, ale wydaje mi się ze bez obciążenia pracuje normalnie,nie mam jak tego sprawdzić na sucho bo ośki mam z chromoniklu i jest tarcie na simeringach wytwarza się wysoka temperatura w wodzie niema tego problemu może z regulatorem coś nie tak za duże obciążenie :?: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobić łódkę PLASTIKOWĄ tzn. z laminatu. :lol: Tak na serio to wyjąć odbiornik, podpiąć serwa i zasilania tak aby wszystko bylo na zewnatrz metalowego kadłuba i sprawdzic czy występują takie same objawy. Jeżeli nie to wina kadłuba. jeżeli tak to :

 

1 sprawdzić antenę. ( wcześniej jeden z kolegów ci odpisał jak powinna wyglądać MODELARSKA antena a nie gadżet, no ale TY wiesz swoje lepiej więc może zostawiłeś ten samochodowy wynalazek :?: i :ass: odbiornik nie działa :lol:

 

2) sprawdzić kwarce nadawczy i odbiorczy.

 

3) spradzić czy nie "sieje" regulator. Zamiast BEC'a z regulatora podpiąć bezpośrednio 4-ro celowy pakiet odbiornika 4,8V

 

4) zmienić odbiornik.

 

5) zmienić nadajnik.

 

Jeżeli pracujesz w paśmie 27MHz AM to zmienić aparaturę na 40MHz FM ( Broń Boże nie zmieniaj na 35MHz bo to pasmo lotnicze i wszyscy jak jeden mąż powiesimy Cię za to na suchej gałęzi) bo na 27MHz AM nadają CB - radia - może ktoś w okolicy ma silny nadajnik z dobra zewnętrzną antena i to jest przyczyna twoich kłopotów.

 

Jednak sądzę , że mści się na Tobie " solidność konstrukcji" ( + dodatkowo antena od radia samochodowego :? :shock: )

Antena to cieniutki kabelek ja przykręciłem go do anteny samochodowej,

 

długość anteny to chodzi o bat ( :shock: :shock: moje wtrącenie i podkreślenie)czy ten cieniutki kabelek z odbiornika
Daj spokój z antenąa samochodową masz zrobić antenę do odbiornika MODELARSKIEGO i nie kombinuj po swojemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie odcinałeś oryginalnej anteny to wyprowadź ja na zewnątrz najwięcej ile się da, użyj rurki od bowdenu w celu zrobienia stojącej i masz gotowe :)

 

 

od tego trzeba zacząć, a najlepiej od teorii przesyłu fal radiowych, strojenia anteny itp.

 

nie ulepszaj już niczego w odbiorniku to pewne. Antenę samochodową prawdopodobnie przykręciłeś do blachy bez odizolowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.